איך למצוא את הדילים הכי טובים בבלאק פריידי?

איך למצוא את הדילים הכי טובים בבלאק פריידי?

הבלאק פריידי הפך מאירוע זניח יחסית לציון של תקופת השופינג בין חג ההודיה לחג המולד בארה"ב לאירוע כלל עולמי שמצליח לסחוף אחריו המוני ישראלים. למעשה, היום הזה הפך ליריית הפתיחה בעבור חובבי השופינג אשר מצליחים לנצל את היום הזה לטובת השקעה כספית נוחה, לא מעט בזכות שורה ארוכה של חברות וחנויות ישראליות ובינלאומיות אשר מציעות הנחות – לעיתים בגובה של 50% ואפילו 70%. כיצד תוכלו לנצל את היום הזה לטובת איתור של דילים טובים? להלן מספר עצות בהן תוכלו להיעזר לטובת רכישה משתלמת:

הצטרפות לקבוצות ברשתות החברתיות

בשנים האחרונות נפתחו לא מעט קבוצות המתמקדות בנושא צרכנות, ברשתות החברתיות אשר מציעות שפע של מידע בנוגע לימי קניות מיוחדות כמו הבלאק פריידי, סייבר מאנדי ועוד וכן מציעים לחברי הקבוצה הנחות בלעדיות בעבור מגוון עצום של מוצרים. הצטרפות לקבוצות הללו מהווה הזדמנות מעולה לחסוך אבל גם ליצור קשרי קהילה שיניבו גם קשרים אישיים, כל זאת בעקבות הצטרפות לקבוצה המהווה קהילה המעניקה שפע של ידע וטיפים לטובת צרכנות חכמה, בייחוד בימים כאלו שבהם הפיתוי לבצע רכישה נמצא במגמת נסיקה.

איך למצוא את הדילים הכי טובים בבלאק פריידי?

בלוגרים ומובילי דעת קהל

דרך בלוגרים ומובילי דעת קהל בפלטפורמה של אינטסגרם ניתן לקבל מידע אודות הנחות ואפילו קוד קופון בלעדי בעבור עוקבים. מדובר בהזדמנות מעולה גם להוזיל את סל הקניות אבל גם לנצל את הקשרים שיש למובילי דעת קהל לטובת קבלת קודים מיוחדים כמו גם חשיפה לחברות ישראליות שלוקחות חלק ביום הזה ובימים הנוספים כמו סייבר מאנדי שגם הוא הפך לחגיגת קניות של ממש.

בדיקת ניוזלטר במייל

התיקייה של הספאם אצלכם במייל עמוסה? ובכן, זה בדיוק הזמן להסתכל על הניוזלטר של החברות בהן יש להן חבר מועדון, כל זאת מתוך מטרה לקבל לפני כולם הנחות ודילים המיועדים לחברי מועדון. לעיתים מדובר בהנחות מפליגות ולעיתים באפשרות לבצע רכישה מראש של פריטים שנמצאים כרגע במלאי, ועל כן דרך בדיקה פשוטה במייל תוכלו גם אתם לנצל את היום הזה לטובת רכישות משתלמות.

אתרי אופנה

אתרי האופנה הגדולים בישראל מציגים סקירות של מוצרים וחברות שלוקחות חלק בבלאק פריידי, כולל מבצעים מיוחדים המתקיימים לא רק ביום הזה אלא גם בימים נוספים כמו סייבר מאנדי ושופינג IL.

לסיכום, באמצעות הסקירה הזו תוכלו גם אתם לנצל את חגיגות הבלאק פריידי לטובת איתור מבצעים וכן פריטים מיוחדים אותם תוכלו להוסיף לסל, בעלויות כספיות נמוכות. אולם, לפני שאתם ממהרים לבצע את הרכישה חשוב מאוד להכין את סל הקניות מראש וכן לתכנן את התקציב, כל זאת מתוך מטרה להבטיח כי בסופו של דבר ניתן יהיה לנצל את היום לטובת רכישה פרקטית ולא רכישה שתשאיר אתכם עם חור בכיס.

נגישות