חוגגים ביחד: איפה כדאי לחגוג יום הולדת עם כל הכיתה?

חוגגים ביחד: איפה כדאי לחגוג יום הולדת עם כל הכיתה?

חגיגת יום הולדת עם ילדי הכיתה מהווה הזדמנות מצוינת לא רק לחגוג את המאורע המשמח, אלא גם ליצור מערך של גיבוש ואיחוד בין התלמידים. אם עד לפני מספר שנים רוב מסיבות יום ההולדת היו מצומצמת למדי, כיום מדובר בהפקה של ממש שגם עולה לרשתות החברתיות וגם מאפשרת להורים ליצור קשרים חברתיים חזקים. על כן, הרצון להפיק אירוע מושלם לילדי הכיתה הוא רצון משותף לכל הורה ועל כן בכדי לסייע לכם להפיק את האירוע המושלם בעבור הילד/ה, להלן ההצעות שלנו לחגיגת יום הולדת עם כל החברים מהכיתה:

פארק

במידה ומזג האוויר מאפשר, ניתן ואף רצוי לקיים את חגיגת יום ההולדת בפארק השכונתי. מדובר בהזדמנות מצוינת ליצור בעבור הילדים חוויה בטבע כולל הפעלה וכן אפשרות לפעילויות משותפות בהתאם לרצון של הילד, כמו למשל משחק כדורגל משותף. שימו לב כי בסופי השבוע הפארקים עמוסים במטיילים ועל כן נדרש להגיע מראש ולתפוס את מקומכם, כל זאת מתוך מטרה להבטיח כי חגיגת יום ההולדת תהיה חגיגה בלתי נשכח הנערכת באוויר הפתוח.

באולינג

אחת החוויות הטובות ביותר אותן ניתן להעניק לילדים שלכם היא חוויה של משחק באולינג המתקיים במסגרת חגיגות יום ההולדת. מדובר בהזדמנות מעולה להעניק לכיתה אפשרות להתגבש במסגרת המשחק אבל גם לקחת חלק בפעילויות שונות המתקיימות במתחם. מתחמי הבאולינג בישראל מציעים לא רק מסלולי באולינג אלא גם משחקיה העומדת לרשותם של הילדים לכל אורך השהות שלהם במתחם.

חוגגים ביחד: איפה כדאי לחגוג יום הולדת עם כל הכיתה?

חוף הים

הפקת יום הולדת עם כל החברים מהכיתה יכולה להתקיים בחוף הים, מקום אהוב לא רק על מבוגרים אלא בוודאי גם על ילדים. מאחר ומדובר במקום פתוח חשוב להיערך מראש ולחתום את המקום בו הילדים מתכנסים באמצעות אוהלים גדולים (אותן ניתן להקים בעצמכם או בסיוע של חברה מקצועית המתמחה בתחום) וכן לדאוג לשתייה קרה ולצל, כל זאת מתוך מטרה להבטיח כי חגיגת יום ההולדת בים תהיה חגיגה מושלמת.

יער

פעילות יום הולדת חגיגית ומיוחדת המתקיימת ביער מאפשרת לילדים שלכם להתחבר לטבע, וליצור חוויה משותפת הכוללת קמפקינג עם מדורה, מרשמלו וממתקים. מדובר בפעילות מקורית שלא רק תגרוף מחמאות מצד הילדים וההורים אלא אם תאפשר להם ליצור אווירה מיוחדת, תחת כיפת השמיים ביער.

לסיכום, באמצעות הסקירה אותה הצגנו לכם כאן תוכלו להפיק בעצמכם אירוע יום הולדת במתכונת משותפת עם כל החברים מהכיתה. קחו בחשבון כי תהליך ההפקה צריך לקחת בחשבון את האופי של הילד ואת הרצונות שלו, תוך התחשבות בסביבה. במידה ובחרתם לקיים את האירוע במקום פתוח, דאגו מראש לצל וכמות מים מעבר לשתייה הממותקת. בנוסף, חשוב מאוד לדאוג ולהזמין את כל ילדי הכיתה, ללא יוצא מן הכלל.

נגישות