למה כל עסק צריך להכיר את icount?

icount

icount

ניהול של עסק היא משימה מספיק מורכבת גם מבלי להתעסק עם ניהול חשבונות, גם מבלי לסנכרן משימות בין העובדים, גם מבלי לעקוב אחר משפך המכירות ובאופן כללי גם מבלי לעסוק בכל מה שנוגע לטיב השירות, ניהול חובות וייעול הזמן של העובדים. אז אם גם אתם מנהלים עסק ומבקשים כלי עזר, טוב לדעת שמוצעת עזרה מעבר לפינה. עזרה לא יקרה ומאוד גמישה, כזו שעשויה להתאים גם לצרכים הממוקדים שלכם. מוזמנים להכיר את מערכת icount, מערכת שמסייעת לאינספור עסקים קטנים כגדולים.

שומרים על העסק עם icount

Icount מאגדת ומפתחת מגוון כלים יעילים שמסייעים להקל על מגוון פעולות יומיומיות שנוגעות לעסקים. באופן שכזה ניתן להעניק שירות טוב יותר ללקוחות, להשיג מעקב יעיל אחר מצב התשלומים והחיובים, לנהל מגוון פרויקטים בו זמנית (מבלי לוותר על יעילות), לאפשר ללקוחות לקבוע לעצמם תור ועוד. מעבר לכך, ראוי לציין שהכלים מסייעים לחסוך כוח אדם, להימנע מטעויות יקרות, להתייעל, להרשים לקוחות ואפילו הם מסייעים לצאת לדרך חדשה כבעלי עסק – הכלים של icount יכולים לעזור לכם לפתוח עוסק פטור. אז בין אם אתם כבר עסק פעיל ובין אם מבקשים להשיג סיוע בצעדים הראשונים כעצמאיים, טוב לדעת שמערכתicount  עומדת לרשותכם עבור כל שלב נחוץ, ולצד סך השכלולים שקיימים בתחום.

היכרות ראשונית עם מגוון שירותים

מבקשים להכיר מעט יותר לעומק את השירותים מבית icount? ובכן מדובר ברשימה ארוכה, אך אנחנו כאן כדי להעניק הצצה. ובכן בין היתר בזכות המערכת זוכים להפיק שורה של מסמכים בלחיצת כפתור ולצד חתימה דיגיטלית (קבלות, תעודות משלוח ועוד). להכין עמודי סליקה – אין הכרח להחזיק חנות אינטרנטית. ליצור ארכיון שכולל מערכת חיפוש חכמה. להתחבר לאתרים מסחריים (כגון ווקומרס ווויקס). להיעזר במערכת נודניק שמתזכרת לקוחות שצרכים לשלם. להיתמך במערכת ניהול לקוחות שיודעת להתממשק לתוכנות נוספות, וכמובן שגם דרך icount אפשרי לייצר חשבוניות אוטומטיות ולהתחבר דרכה לפייפאל.

מחפשים שירותים נוספים?

מעבר למה שציינו, טוב לדעת שקיימים שירותים נוספים: זוכים לנהל קריאות לטובת שמירה על לקוחות מרוצים. מייבאים מגוון נתונים משלל מערכות חיצוניות ובמקביל מסמכים מאקסל. מנהלים יומן יעיל שיודע להסתנכרן עם יומן גוגל. מנהלים הוצאות בצורה שקופה ומסודרת, כולל התנהלות אידאלית מול רואה החשבון. מייצאים מגוון נתונים לשלל מערכות פיננסיות (ריווחי/ סאפ וכדומה). נעזרים בשעון נוכחות, ולו לטובת חיוב לפי שעה. משיגים מעקב נוח אחר צ'קים, כולל התעסקות עם תשלומים דחויים. מנהלים שירות הנהלת חשבונות ומייצרים דו"חות מתקדמים. מנהלים מלאי בקלות יתרה, כולל התעסקות עם מחירונים ומספרים סידוריים. עוקבים אחר תזרים מזומנים, ולו באופן אוטומטי ובהתאם למסמכים משלימים. משלמים לספקים ללא טעויות. שולחים פקסים מתוך המערכת וכמובן שגם אפשרי לזמן תורים.

יתרונות יחסיים מבית icount

אז למה לבחור דווקא בicount, במיוחד שכיום התחום מוכר ומורגשת תחרות רבה? כיוון שמדובר במקום היחיד בו ניתן לקבל שירות כה מגוון ושיודע להתממשק הן בתוך עצמו והן עם שירותים חיצוניים. כיוון שהלקוחות נהנים משירותי תמיכה יעילים ומהירים. כיוון שהתוכנות נוחות ללמידה – מאוד ידידותיות לתפעול. כיוון שניתן לשלם רק עבור סך השירותים שאכן נחוצים. כיוון שכל תוכנה מציגה רף מאוד גבוה, ואף כיוון שicount יודעת לסייע להבין אלו תוכנות עשויות לסייע (ובמקביל אלו מיותרות). אז בין אם אתם עסק קטן או גדול, מצליח או שנאבק להתקיים, חדש או ותיק – היו בטוחים שגם אתם יכולים למצוא עזר רב במגוון שירותים מבית icount. תזכרו שאולי לנהל עסק זוהי אינה משימה פשוטה, אך כן קיימים כלים מתקדמים ומסייעים.

נגישות