קופצים על זה: מתנפחים לילדים

יום הולדת לילד? זה הזמן לקפוץ על זה. אם אתם רוצים שיום ההולדת או כל אירוע אחר שאתם מקיימים יהיה הכי מדליק ושווה, אנחנו ממליצים לכם לקחת מתנפחים. במאמר הבא נסביר באילו אירועים כדי לשים מתנפחים, אילו סוגי מתנפחים קיימים ומה חשוב לבדוק לפני ששוכרים או רוכשים אותם.

באילו אירועים כדאי לכם לשים מתנפחים?

קיימות מגוון רחב של סיטואציות בהן ישתלם לכם לרכוש או לשכור מתנפחים כי הרי מתנפחים לילדים זו אטרקציה כיפית ומהנה. לדוגמה, אם יש לכם דירת גן ואתם רוצים שלילדים שלכם תהיה תעסוקה, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לרכוש מתנפחים שיעמדו באופן קבוע בגינה. אם בא לכם לקחת את מתנפחים רק לתקופת החופש הגדול, תוכלו כמובן לשכור אותם לטווח ארוך.

אירוע נוסף שבו אנחנו ממליצים לכם לשכור מתנפחים הוא ימי הולדת. אם אתם רוצים שיום ההולדת של הילדים שלכם יהיה באמת היום הכי מיוחד עבורם, כזה שהם והחברים שלהם לא ישכחו הרבה זמן, השכרת מתנפחים יכולה להיות אחלה פתרון עבורכם. כמובן שיש עוד מגוון רחב של אירועים שמומלץ שיהיו בהם מתנפחים, כמו יום גיבוש לילדים בגן או בבית ספר ועוד.

 

אילו סוגי מתנפחים קיימים?

באופן כללי ניתן לחלק את המתנפחים לארבעה סוגים עיקריים: מתנפחים יבשים, רטובים, גדולים או קטנים. אם נלך על האופציה השווה ביותר, אין ספק שמתנפחים רטובים הם המתנפחים המגניבים ביותר. יש מגוון רחב של מתנפחים רטובים שמשמשים ממש כמו מגלשת מים מגניבה עם מים פעילים כל הזמן שגורמים למתנפח להיות חלקלק. לעומת זאת, תוכלו לשכור או לרכוש מתנפחים יבשים בכל הגדלים ובכל הצורות.

כמובן שאת גודל המתנפח חשוב לבחור לפי סוג האירוע והמקום שיש לכם בחצר או באזור שבו אתם מקיימים את האירוע. אין טעם לקחת מתנפח עצום לדירת גן שבה החצר מאד קטנה למשל, זה סתם יהיה צפוף ולא נעים לילדים שמשתמשים בו. לעומת זאת, כמובן שככל שהמתנפח שלכם יהיה גדול יותר כך יהיה יותר כיף לילדים להשתמש בו.

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים מתנפחים?

לפני שאתם ממהרים לבחור את המתנפחים שלכם אנחנו ממליצים לכם קודם לעשות סקר שוק ולבדוק מחירים. כיום יש מגוון רחב של ספקים שמציעים חבילות שונות של מתנפחים במחירים שונים. לדוגמא, יש מנפחים שתוכלו לרכוש ב-1500 ₪ וכאלה שמגיעים גם ל-5000 ₪. כמובן שאם תבקשו לשכור את המתנפחים העלות תהיה נמוכה יותר, יש כאלה שתוכלו לשכור ב-400 ₪ ויש כאלה שב-800 ₪.

הפרמטר השני שאנחנו רוצים שתבדקו הוא הבטיחות, במיוחד אם אתם שוכרים את המתנפחים. כבר קרו לא מעט מקרים שבהם הרוח החזקה העיפה את המתנפח ממש על ראשם של הילדים שקופצים בפנים. לכן, לפני שאתם שוכרים את המתנפחים חשוב לנו שתבדקו שהם מגיעים עם אמצעי בטיחות, כמו למשל יתדות שיקבעו את המתנפח לאדמה וישמרו עליו שלא יעוף גם ברוח החזקה.

בנוסף, אם אתם שוכרים את המתנפחים אל תשכחו שאתם צריכים גם להחזיר אותם לספק בתום השימוש. יש ספקים שמציעים שירות מלא שבמסגרתו הם מספקים לכם את המתנפח עד מקום האירוע וגם מגיעים להחזיר אותו. גם אם זה יעלה לכם עוד 200 ₪, האמינו לנו שזה שווה את הזמן היקר שלכם.

לסיכום

אם אתם רוצים שהאירוע שאתם מקיימים עם הילדים יהיה אירוע שווה ושכולם ידברו עליו, אנחנו בהחלט ממליצים לכר לרכוש או לשכור מתנפחים שווים ומדליקים.

נגישות