הבית למוצרי הדפסה: הכירו את חברת אפסון

אפסון היא ללא ספק, אחד השמות הבולטים ביותר בעולם ההדפסה בשנים האחרונות. ובכלל, בהיסטוריה של תחום זה. אם אתם מחפשים מדפסת לרכישה עבור העסק או לשימוש פרטי, אלה כמה דברים שכדאי לדעת לגביה:

תמיד בחירה טובה

אפסון היא מסוג החברות, שבחירה בהן היא תמיד בחירה במוצרי איכות. אצל כל חברה, יש כמובן הבדלי איכות בין דגמים שונים. אבל אם מתמקדים בחברה מנוסה ורבת מוניטין אשר בולטת בשוק, "הולכים על בטוח". מאחר שמדובר בחברה בולטת מאוד, עם מוצרים פופולאריים, קל למצוא דיו למדפסת אפסון, כולל מיכלי דיו תואמים. תודות לכך, אתם מקבים למעשה מגוון אפשרויות, אפילו בהיבט הדיו, שהוא כידוע הוצאה שוטפת משמעותית. מחד – מיכלי דיו מקוריים אך יקרים מעט. מאידך, מיכלי דיו תואמים, אשר מסייעים להוזיל. כך שאם אתם מחפשים מדפסת, אפסון הוא שם אחד, שבוודאי כדאי לכלול ברשימת האפשרויות.

עוד על החברה

אפסון היא חברה יפנית והיא פועלת במסגרת תאגיד Seiko Epson. יש לה מקום של כבוד, בהיסטוריה של מוצרי ההדפסה הממוחשבים. כיום, היא ממשיכה לבלוט בתחום המדפסות, אך עוסקת גם בתחומי אלקטרוניקה אחרים. חלקם קרובים לעולם המדפסות כגון סורקים ואחרים רחוקים יותר (כגון מקרנים ורובוטיקה). בתחום ההדפסה, אפסון מציעה מגוון רחב מאוד של אפשרויות. לצד מדפסות לשוק הביתי ומדפסות בסיסיות לשוק העסקי, יש בין דגמיה גם פתרונות דפוס בפורמט רחב, כולל להדפסה על טקסטיל. כך שזו היא למעשה, כתובת אחת עבור עסקים מכל סוג, גודל ואופי.

 

 

פתרון מקצועי לעסקים

אחד האינדיקאטורים למידת התחכום של מוצרים ויצרניהם, עשוי להיות פניה גם למגזר העסקי. זאת, מאחר שהעולם העסקי מציב בדרך כלל דרישות גבוהות יחסית. ואכן, אפסון מציעה מבחר רחב של מוצרי הדפסה לעסקים. זאת, כולל כמובן מדפסות לייזר, שהן בחירה מקובלת מאוד בעסקים וגם מדפסות יותר מיוחדות, כגון מדפסת תוויות. מדפסות לעסקים צריכות לשלב כמה תכונות: ראשית, לבצע את העבודה היטב. משמע, להדפיס באיכות גבוהה ובאופן עקבי. שנית, מצפים מהן להיות עמידות במיוחד, כולל בעומס עבודה גדול ולאורך זמן. מדפסות אלה הן הוצאה כספית קבועה של עסקים רבים וחשוב להם לקבל עליהן החזר השקעה מיטבי. היבט נוסף אשר חשוב לעסקים, הוא כל הנוגע להשפעת המוצר על הפרודוקטיביות בעסק. הדבר מתבטא ביכולת המדפסות להדפיס מהר, לאחסן כמויות נייר גדולות במגשים, לטפל לבד באוסף דפים עבור סריקה ועוד. כל זאת ועוד, תמצאו אצל אפסון.

מוצרי איכות לאנשים פרטיים

כמובן, חברה שמציעה פתרונות איכותיים בצורה כזו לעסקים, מציעה גם פתרונות לא פחות טובים למגזר הפרטי. במגזר זה, ישנו עניין רב במיוחד במדפסות מבוססות טכנולוגית הזרקת דיו, שגם עבורה אפסון מציעה דגמים רבים. למעשה, כיום תחום המדפסות העסקי והפרטי מתמזג במידה מסוימת. זאת, לאור המגמה של עבודה מהבית, ממשרדים שמתוארים כ-Small Office Home Office (SOHO). כאן דרושות מדפסות הזרקת דיו (או לייזר), שהן גם קומפקטיות, גם זולות יחסית, אך גם עמידות ואמינות. במסגרת דגמים למטרה זו, אפסון מציעה מבחר, ממנו ניתן להתמקד במדפסת שמתאימה לצרכי העבודה הספציפית. בהתאם לאופי העסק הביתי, זה יכול להיות דגש על הדפסת צילומים, על כמויות גדולות של טקסט לא צבעוני או אולי הדפסת גרפיקה פשוטה דוגמת מצגות.

לסיכום

כפי שהבנתם בשלב זה, אפסון מהווה כתובת אחת איכותית, לכל צרכי ההדפסה שלכם. בין אם אתם עסק או אנשים פרטיים, בוודאי תוכלו למצוא אצלה, מענה מצוין למה שאתם מחפשים.

נגישות