גן עדן לגיימרים אתר Se-Keys מציג מגוון רחב של משחקי Xbox פופולריים!

גיימרים מתעניינים לרוב במגוון רחב של משחקי מחשב. פקמן או ספייס אינביידרז, כבר מזמן לא מספיק. מאיפה תרכשו מוצרים כאלה, באופן שייתן לכך את המענה הטוב ביותר? הכירו את אתר Se-Keys.

מנוי Xbox Live Gold ועוד

באקסבוקס זמינים משחקים מצוינים רבים, כגון משחק הנהיגה הספורטיבית פורמולה 1 2022 F1 22. עבור חובבי הכדורגל, ישנו המשחק FIFA 23 (Standard Edition) Xbox One וגם המשחק FIFA 22 Xbox. אבל אילו מנויי אקסבוקס זמינים? ראשית, ניתן לרכוש באתר Se-Keys מנוי אקסבוקס לייב גולד (Xbox Live Gold), אשר באמצעותו תוכלו לשחק אונליין עם שחקנים מרחבי העולם. כמו כן, תוכלו להנות מהטבות רבות נוספות, אשר לוקחות את חוויית המשחקים לרמה הגבוהה ביותר. אלה כוללות משחקים חדשים, לצד משחקי Xbox 360 בעלי תאימות לאחור. במסגרת המנוי מקבלים שני משחקים בחינם בחודש עם יכולת להשתמש בהם גם לאחר תום המנוי.

מנוי גיים פס אולטימט

בנוסף, זמין באתר לרכישה מנוי Xbox Game Pass Ultimate, אשר מספק גישה למעל 100 משחקים בחינם, בהם ניתן לשחק במחשב, סמארטפון או טאבלט וכן גישה למשחקים בגרסאות ניסיון מיוחדות. מנוי זה, כולל במסגרתו את מנוי אקסבוקס לייב גולד.

מה עוד מיוחד באתר?

יש עוד כמה נקודות מעניינות, שבהחלט כדאי לכם לדעת על אתר זה:

  • לרכוש ולקבל מייד – הרכישה מתבצעת בנוחות מהמחשב, דרך האינטרנט וגם את המוצר עצמו תקבלו בצורה מהירה כזו. כלומר, לא מדובר בקופסה פיזית, עם מדיית אחסון שעליה נמצאת התוכנה. אלא בקבלת רישיון לשימוש בתוכנה ובהורדת התוכנה כמובן לשם התקנה.
  • כן, זה חוקי! – אגב, חשוב לציין שמדובר בתוכנות חוקיות. הפעלות המוצרים השונים שתרכשו דרך האתר, יבוצעו בפלטפורמות הספקים הרשמיים שלהן.
  • יתרון המהירות – למה לכם לכתת רגליים בין חנויות מחשבים שונות? למה לכם להזמין דרך האינטרנט ואז להמתין לקבלת חבילה פיזית, לגשת לדואר להביא אותה וכל הטרחה הזו? הרבה יותר מהיר, התהליך של רכישה והורדה מיידית!
  • התקנה קלה וגם עזרה – דווקא העובדה שאין כאן מדיה פיזית להתקנה כמו CDROM, מפשטת את תהליך ההתקנה. כמו כן, במידה ומשהו בתהליך ההתקנה לא ברור, תוכלו להיעזר בסרטוני הדרכה שזמינים באתר וגם בתמיכה הטכנית האנושית שלו.
  • והכול מאובטח – הרכישה מתבצעת באמצעות תשלום מאובטח באשראי או דרך Paypal.

 

 

מחיר מצוין

המחירים באתר אטרקטיביים מאוד. מה הסוד לכך? למעשה, מדובר בשילוב של כמה גורמים. ראשית, ישנה העובדה שלא רוכשים קופסה ומדיית אחסון בתוכה. שנית, אין את עלויות המשלוח. בנוסף, החברה שמפעילה את האתר רוכשת בעצמה כמויות גדולות מראש, כך שהיא מקבלת הנחה, אשר גם אתם נהנים ממנה. ואם זה לא מספיק, יש עוד! האתר לא מחויב למחירי מינימום, מאחר שאיננו משווק מורשה ולכן יכול לתמחר נמוך יותר ממחירים אלה.

מוצרים מעניינים נוספים

אתר Se-Keys מציע לא רק משחקי מחשב, אלא גם

  • מערכות הפעלה – מערכת הפעלה היא התוכנה הבסיסית ביותר ולמעשה, כזו שאי אפשר לתפעל מחשב בלעדיה. באתר תמצאו גם את מערכת ההפעלה הנפוצה חלונות בגרסאותיה השונות.
  • אופיס – חבילות אופיס (MS Office) שונות, כולל מעבד תמלילים, גיליון אלקטרוני, כלי מצגות חזק ועוד.
  • אנטי וירוסים – כי אבטחת המחשב שלכם בוודאי חשובה לכם מאוד. למעשה, כיום זה לא עניין של בחירה אלא ממש הכרח.
  • VPN – עוד כלי עזר לאבטחה הוא ה-Virtual Private Network הוותיק והטוב. למי שלא מכיר, VPN מגן על התקשורת שלכם ועל הפרטיות שלה, באמצעות הצפנה.

לסיכום

אם אתם חובבי משחקי מחשב, אתר Se-Keys הוא בהחלט אתר שכדאי לכם להכיר וגם לנסות.

נגישות