חווית סאונד שלא הכרתם – כל מה שצריך לדעת על אוזניות אלחוטיות של Skullcandy

חווית סאונד שלא הכרתם - כל מה שצריך לדעת על אוזניות אלחוטיות של Skullcandy

חובבי האוזניות מכירים כמובן את השם Skullcandy. ומי שלא – כדאי. באופן ספציפי, דגם בולט ומעניין במיוחד של חברה זו הוא CRUSHER ANC. מה חשוב ומעניין לדעת עליו?

מכלול יכולות מרשים

אוזניות הן כבר מזמן לא מה שהיה פעם. פעם הכול היה פשוט יותר. היום, מורכבות היא דבר שבשגרה, עם מגוון רחב של יכולות מתקדמות, אשר כלולות באוזניות המתקדמות. CRUSHER ANC הוא דגם מצוין ומומלץ להאזנה, אשר בהחלט מבטא זאת. במבט על, יש בו מכלול יכולות וחידושים, שהופך אותו למוצר אטרקטיבי מאוד. עם תג מחיר של 1,199 ש"ח, אתם מקבלים בין השאר:

תכונות שמע

אוזניות CRUSHER ANC מספקות כמובן איכות שמע גבוהה מאוד. זאת, בין השאר תודות להתאמת השמע למשתמש, באופן אוטומטי ומתמשך. הבס מושקע במיוחד, עם שילוב של סטריאו בס ואפקט של "תחושת בס" מלאכותית. האפקט מתבטא בכך, שהאוזניות רוטטות בתגובה לבאסים – תכונה שגם ניתן לשלוט בעוצמתה.

היבטי שליטה

אז אם בעבר שליטה באוזניות הייתה לכל היותר כפתור וליום, גם זה כמובן שונה כיום. אוזניות CRUSHER ANC מאפשרות שליטה נוחה על התכונות השונות, כולל ויסות עוצמת הבס, בקרת שיחה וכמובן בקרת עוצמת השמע. בעזרת תכונות אלה, תוכלו להפיק את המקסימום, מהשקעתכם באוזניות איכות מסוג זה.

חווית סאונד שלא הכרתם - כל מה שצריך לדעת על אוזניות אלחוטיות של Skullcandy

בידוד רעש

בידוד רעשים הוא היבט חשוב באוזניות המתקדמות וגם דגם זה בולט בכך. האוזניות מעוצבות עבור התאמה מרבית לבידוד רעשים. הן כוללות גם יכולת ביטול רעשים אקטיבית. שני אלה יחד, ממקסמים את חוויית השמע המצוינת של אוזניות אלה. עם זאת, יכולת בידוד הרעשים האקטיבית לא מתאימה לכל מצב. לכן, היא גם ניתנת לנטרול זמני. זאת, בצורה נוחה ומהירה, על ידי לחיצה על האוזנייה השמאלית לחמש שניות.

תכונות חשובות נוספות

אוזניות CRUSHER ANC מצטיינות בתחומים רבים. בין התכונות המשמעותיות הנוספות שכדאי לציין:

תקשורת – אלה הן אוזניות אלחוטיות, בהתבסס על טכנולוגית Bluetooth.

אנרגיה:CRUSHER ANC  מספק עד 24 שעות חיי סוללה, עם טעינה מהירה.

מבנה: לאוזניות רפידות קצף לריפוד האוזניים, כולל "זיכרון". הן מגיעות בעיצוב כללי מתקפל, לנוחותכם וגם כוללות מיקרופון מובנה.

אביזרים משלימים: תוכלו למקם את האוזניות בתוך תיק מגן שמגיע איתן, עבור נסיעות. עוד כלול בערכה, כבל AUX עם מיקרופון ושלט.

איפה האוזניות? בעזרת אפליקציית Tile, ניתן לאתר מיקום מדויק של האוזניות.

אחריות: האוזניות מגיעות עם שנה אחריות, מבית היבואן הרשמי רונלייט.

עוד על החברה

מדובר על אוזניות איכות, מחברה איכותית. קצת רקע להמחשה: Skullcandy החלה לבלוט בשטח כבר בשנת 2003, שבה היא זכתה בפרס לחדשנות ועיצוב בתערוכת CES הבולטת. מאז, היא המשיכה להציג דגמים חדשים וחידושים מעניינים. כיום, זמינים מחברה זו מוצרי שמע רבים לשימוש נייד. בעיקר אוזניות, אוזניות אלחוטיות ואוזניות קשת. כמובן, עצם התמחותה בתחום זה, תורמת הרבה למצוינות ולחדשנות. זאת, בשילוב הוותק והניסיון, מתבטאים במוצרי איכות דוגמת האוזניות האלחוטיות CRUSHER ANC.

כאמור, מחיר המוצר (1,199 ש"ח) לא נמוך ובצדק. אוזניות כדאי תמיד לרכוש מחברה איכותית, אך הדבר בוודאי נכון, כאשר מדובר באוזניות מהקצה העליון של השוק.

לסיכום

לכל מי שמחפש אוזניות אלחוטיות, כדאי להכיר ולנסות דגם זה. כפי שראיתם מרשימת היכולות העשירה והאיכותית – זהו גאדג'ט מצוין, אשר בהחלט שווה את ההשקעה.

 

נגישות