כל ספרי ההלכה באתר אחד: הכירו את אוצר הספרים

אם גם אתם מחפשים ספרי הלכה לרכישה מפעם לפעם, אתם בטח יודעים שלפעמים לא פשוט למצוא בקלות את הספרים שאנו מחפשים. ברוב המקרים על מנת למצוא כותר ספציפי, נצטרך להרחיק לכת לחנות שלא קרובה אלינו ושם נאלץ לשלם מחיר לא נמוך כדי לצאת הביתה עם הספר. ובכן, בדיוק בגלל זה אנו רוצים להכיר לכם כעת אתר חדש ונפלא שיפתור לכם את הבעיה הזו לחלוטין. הוא נקרא אתר אוצר ספרים והוא מציע ספרי קודש למכירה במחירים מעולים עם משלוחים מהירים עד הבית לכל רחבי הארץ. הנה כל מה שחשוב לדעת עליו.

החזון שמאחורי הפרויקט שנקרא ״אתר אוצר ספרים״

אז קודם כל, עוד לפני שנדבר על המגוון העצום של ספרים שתוכלו למצוא באתר, בואו ננסה להבין מה בדיוק עומד מאחורי הפרויקט הזה. האתר הוא למעשה שלוחה של חנות ירושלמית ותיקה שהבעלים שלה החל לעסוק בתחום מתוך מטרה ברורה – להנגיש את ספרי הקודש ואת הטקסטים המכוננים והחשובים של עם ישראל לציבור הרחב. האג׳נדה של האתר היא חד משמעית – ספרי הקודש הם כאלו שכל אחד יכול לקנות במחירים הוגנים ושווים לכל כיס, וכך האתר החל להציע למכירה מגוון עצום של ספרים במחירים שוברי שוק. באתר אפשר למצוא ספרי חוק לישראל, ספרי הלכה, ספרי תנ״ך ועוד. בואו נרחיב עוד על המגוון העצום של ספרים שאפשר לרכוש.

אילו ספרים ניתן לרכוש באתר אוצר ספרים?

שווה בהחלט להיכנס ולהציץ באתר שמסודר בצורה נוחה וברורה למדי לפי קטגוריות. הנה כמה דוגמאות ספורות לקטגוריות שונות ולספרים שתוכלו לרכוש דרכו:

 

 

  • גמרא ומשניות: משניות קהתי, פרקי אבות, זכר חנוך, עוז והדר, טלמן, ירושלמי מאורי הנר ועוד.
  • הלכה ושו״ת (שאלות ותשובות): כל ספרי הרמב״ם, ספרי משנה ברורה, כל ספרי שולחן ערוך, ספרי ארבעה טורים, מגוון ספרי הלכה (שבת ומועדים, אישות, דיני משפחה, דיני טהרה, דיני נזיקין וכן הלאה).
  • ספרי קבלה וחסידות: מגוון עצום של ספרי קבלה שונים לרבות הוצאות מיוחדות של ספר הזהר, ספרי חסידות של כל החסידויות – גור, חב״ד, סלונים, ברסלב ועוד.
  • תנ״ך: באתר תוכלו למצוא את כל ההוצאות הגדולות של ספרי התנ״ך לצד הוצאות קטנות ומצומצמות יותר. ניתן למצוא גם ספרים עם פירושים וכן ספרי עזר וספרים נלווים.
  • מגוון קטגוריות נוספות: ספרים של רבנים גדולים ומוכרים, ספרי מוסר והשקפה, ספרי מעגל החיים (לידה, חיי נישואין, פסיכולוגיה, גידול ילדים וכן הלאה), ספרי פסיכולוגיה, קואוצ׳ינג וגרפולוגיה ועוד.

משלוחים מהירים במחירים נוחים

החנות עצמה ממוקמת בירושלים וניתן לאסוף את הספרים באופן עצמאי אם רוצים, אבל כמובן שישנה האפשרות הנוחה ביותר של הזמנת הספרים הביתה במשלוח מהיר. על פי ההתחייבות המשלוח יגיע עד 21 ימי עסקים, אך לרוב זה מהיר הרבה יותר והספרים מגיעים בתוך שבעה ימי עסקים בלבד.

באשר למחירים, ספרים בודדים עד שני קילו יגיעו עם שליח עד הבית במחיר של 25 שקלים בלבד.

סטים או ספרים בודדים יגיעו עם שליח במחיר של 29 שקלים בלבד ועבור סטים גדולים מעל 50 קילו המחיר לשליח עד הבית הוא 50 שקלים בלבד. אפשר לראות שמדובר במחירים הוגנים ונוחים וברגע שגם רואים את המחירים של המוצרים באתר מבינים שמדובר בהחלט על דיל הוגן ומשתלם.

לסיכום

בפעם הבאה שאתם מחפשים ספרי קודש מכל סוג שהוא, אתר אוצר ספרים הוא הכתובת שלכם ובו תוכלו למצוא את כל הספרים שאתם מחפשים במחירים מעולים והוגנים עם משלוחים מהירים בפריסה רחבה לכל חלקי הארץ.

נגישות