טסים לחו"ל עם הילדים? הינה הרשימה שאתם חייבים להכין לעצמכם לפני הטיסה

אם אתם מתכננים לטוס לחו"ל עם הילדים ולא יודעים אילו דברים כדאי לכם לקחת אתכם, הנה רשימה שאתם חייבים להכין לעצמכם לפני הטיסה.

עושים בדיקת קורונה

אנחנו בטוחים שלא שכחתם שהקורונה עדיין איתנו, ויש לזה כמובן השלכות גם על החופשה שלכם. בדיקה לטסים לחול היא חובה לפני טיסה, ולא על מנת לוודא שאתם לא עולים על המטוס כשאתם חיוביים ומדביקים אנשים אחרים. בניגוד לעבר, היום קל מאד לתאם את בדיקת הקורונה מראש אונליין ולהבטיח את זה שהתוצאות יהיו מוכנות תוך 24 שעות.

מכינים תגית למזוודה

הכינו תגית למזוודה עם פרטי הקשר של הילדים שלכם, לכל מצב שבו המזוודה שלהם תיעלם בדרך. רשמו את שמו הפרטי של הילד, שם המשפחה, תעודת זהות וכמובן את הטלפון שלכם על מנת שיוכלו ליצור אתכם קשר במידת הצורך.

מכינים תיק אישי

הכינו תיק אישי לטיסה לכל ילד שאיתו הוא יעלה למטוס. בתיק הזה תשימו בקבוק מים, סנדויץ' לדרך ואולי איזה חטיף שיעזור לילד שלכם לעבור את הטיסה בכיף. השתדלו שהתיק לא יהיה עמוס או כבד מידי, זה גם יקשה על הילד לשאת אותו וגם לשלוף ממנו דברים במקרה הצורך.

מארגנים משחקים לטיסה

אם אתם טסים ליעד רחוק, כמו טיול לתאילנד או ארצות הברית למשל, קחו בחשבון שהטיסה הולכת להיות מאד ארוכה. אז אולי לכם אין עם זה שום בעיה, יש מצב שהילדים שלכם יאבדו את הסבלנות בדרך. לכן, אנחנו ממליצים לכם לארגן איזה משחק או שניים שהילדים שלכם אוהבים, זה יעזור להם מאד להעביר את הטיסה הארוכה בנעימים.

מכינים תיק עזרה ראשונה

אתם טסים עם ילדים וצריכים להכין את עצמכם לכל מצב חירום שלא יהיה. לכן, מומלץ מאד להכין תיק עזרה ראשונה עם כל הפריטים החשובים, כמו למשל תחבושות, פלסטרים, פולידין ועוד. הקפידו על כך שתיק העזרה הראשונה יהיה מסודר, על מנת שבעת חירום יהיה לכם נוח לתפעל את הסיטואציה ולא תסתבכו.

 

 

סוגרים אטרקציות מראש

אנחנו רוצים שהחופשה שלכם תהיה מתוכננת ככל שניתן, בטח ובטח אם אתם נוסעים עם הילדים. לכן, מומלץ מאד לסגור את האטרקציות מראש ולא פחות חשוב מזה, להדפיס את הכרטיסים לאטרקציות כבר בבית. כך גם לוח הזמנים שלכם יהיה מתוכנן וסגור מראש וגם לא תצטרכו להסתבך בחו"ל עם הדפסה של כרטיסים.

מבררים מה מזג האוויר

במיוחד לאור העובדה שאתם טסים עם ילדים, אנחנו בטוחים שאתם לא רוצים להיתקע איתם בארץ זרה בגשמים ובקור. לכן, אנחנו ממליצים לכם לברר מה מזג האוויר במדינה שאליה אתם נוסעים ואם אכן צפוי גשם, תכננו מחדש את הטיול ובחרו אטרקציות במקומות סגורים.

טסים עם תינוק? הכינו רשימה מסודרת

טיסה עם תינוק זה פרויקט לא פשוט והדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה זה לשכוח את המוצץ או הבקבוק שלו. לכן, אנחנו ממליצים לכם לעשות רשימה מסודרת שתכלול בין השאר את המוצצים שלו, המטרנה, הבקבוקים, מחלק המנות, צעצועים ולא פחות חשוב מזה, חפץ מקשר. מדובר בפריט כל שהוא שיזכיר לתינוק שלכם את הבית, אפשר להביא שמיכה או כל פריט אחר שיעשה את העבודה.

לסיכום

אם אתם טסים לחו"ל עם הילדים אנחנו ממליצים לכם לעשות רשימה מסודרת שתכלול לפחות את הטיפים שציינו במאמר זה. אל תשכחו, לפני שעולים למטוס עושים בדיקת קורונה כדי לא להדביק את האחרים, טיסה נעימה.

נגישות