חוגגים כמו מרוקאים: כך תארגנו חינה מרוקאית אסלית

חינה מרוקאית היא אירוע שרבים מחכים לו, בעיקר ההורים או הסבים שמארחים את כל המשפחה. חינה היא אירוע שנועד לשמח זוג צעיר שמתחתן והוא מספק לבני המשפחה והחברים אוכל טעים, מוזיקה טובה ושמחה, בזמן שרבים מגיעים כדי לחגוג את החיבור של בני הזוג על פי המנהגים והמסורת. אם אתם מארגנים חינה מרוקאית, כדאי שתעשו זאת בגדול! אז איך מארגנים חינה מרוקאית אמיתית? הנה כמה טיפים טובים:

יוצרים תפאורה ואווירה אותנטית

כדי להכניס את האורחים לאווירה השמחה, כדאי לקשט את המרחב בו אתם חוגגים עם מיטב הקישוטים והתלבושות מרוקאיות. כיום אפשר לשכור קישוטים, כלים ותלבושות שמתאימות לאירוע כמו חינה מרוקאית. כדי להכין את המרחב כדאי לבחור חברה להפקת אירועי חינה שיכולה לספק לכם את כל מה שדרוש להפקה, החל מתלבושות מסורתיות עד כלים מסורתיים, כסאות לחתן ולכלה, צעיפים, כובעים, ואפילו עוגיות צבעוניות מסורתיות אותן מגישים על מגשים כסופים וגדולים.

בחירה והשמעת מוזיקה מתאימה

חינה מרוקאית היא חגיגה של אהבה המלווה במוזיקה, שמחה, וטקסים מסורתיים. כדאי לבחור עבור החגיגה מוזיקה שמחה שמתאימה לריקודים. בחרו מוזיקה מרוקאית מסורתית ושלבו אותה עם מוזיקה עכשווית שתוביל את כל האורחים לרחבה או למרכז החדר. התייעצו עם אנשים צעירים כדי לדעת מה כדאי להשמיע בחגיגה שלכם, מה עכשווי, וגם מה נחשב מוזיקה שמתאימה לעדה המרוקאית.

 

 

השקיעו באוכל

מלבד העוגיות והספינג' המרוקאי המפורסם (שאפשר להזמין מחברת הפקות), כדאי להגיש למוזמנים אוכל טוב בסגנון מרוקאי. קוסקוס, חומוס, פריקסה עם דג, סלטים מרוקאים ושאר מאכלים – כולם ישביעו את האורחים שלכם. אם תרצו, תוכלו להזמין קייטרינג מרוקאי אסלי שיגיש אוכל טוב בחינה.

מריחת החנה ושאר טקסים

אל תשכחו להכניס את כל הטקסים הדרושים לאירוע, החל ממריחת משחת החינה (משחה עשויה מצמח הכופר הלבן שאפשר להשיג בשווקים) עד הגשת מתנות לחתן ולכלה בשמחה וריקודים.

אז אם אתם רוצים לארגן חגיגה בלתי נשכחת – עשו זאת כמיטב המסורת, עם כל האלמנטים שאפשר להוסיף כדי לייצר אווירה אותנטית ונעימה.

נגישות