הורים, הקמתם עמותה? המומחים של אטלס יוכלו לסייע לכם בגיוס הכספים!

החלטה לגבי הקמה של עמותה לטובת עשייה חברתית היא בעלת משמעות עמוקה בעבור כל אחד ואחת, בוודאי בעבור הורים אשר מנצלים את הפלטפורמה הזו לטובת עשיית טוב למען החברה. למעשה, מדובר בהחלטה אשר מגלמת בחובה לא מעט משימות, כאשר אחת מהמשימות החשובות ביותר שעומדות על סדר היום הוא תהליך של גיוס כספים אשר נועד לאפשר את הפעילות השוטפת של העמותה, הן בטוח הקצר והן בטווח הרחוק. אם החלטתם לצאת לדרך, להלן כל מה שצריך לדעת אודות הליווי המקצועי שאותו אפשר לקבל דרך חברת אטלס.

גיוס כספים – חלק בלתי נפרד מניהול עמותה

לאחר שהקמתם את העמותה ורשמתם אותה כחוק ברשם העמותות, השלב הבא הוא לצאת למבצע של גיוס כספים אשר מתבצע דרך אנשים פרטיים, קרנות כמו גם מענקים ממשלתיים אשר יכולים להעניק לכם את היכולת לצאת לפעילות, וזאת בהתאם למטרות שנקבעו מראש ובהתאם לתוכנית אסטרטגית. גיוס כספים לעמותות הוא לא עניין פשוט, בייחוד בעבור הורים עסוקים שמנהלים סדר יום עמוס, ללא קשר לפעילות השוטפת של העמותה. על כן, פנייה לקבלת סיוע מצד הצוות המקצועי של חברת אטלס הוא בעל משמעות עצומה, הן בשל הליווי המקצועי  אותו אפשר לקבל דרך מומחים לתחום  והן בשל מעטפת אשר מאפשרת לכם לקבל גישה למקורות מימון איכותיים, באופן יעיל ועם שימת דגש על ניצול של הזדמנויות.

למעשה, הצוות המקצועי של חברת אטלס אשר מתמחה בתחום מעניק בעבור הורים אשר מחליטים להקים עמותה מענה המגיע לידי ביטוי במסגרת של שורת כלים, כאשר אחד מהכלים המרכזיים לטובת גיוס כספים מוצלח היא פלטפורמה חדשנית שאותה הקימה אטלס ומאפשרת לכם לקבל חשיפה לאלפי מקורות מימון איכותיים – קולות קוראים  ומרכזים ממשלתיים, פרופילים עדכניים של קרנות אשר תומכות בפעילות של עמותות ישראליות מכל רחבי העולם, תמיכה מקצועית מצד מידענים לצד יכולת לנצל את הסוכן החכם לטובת ריכוז כלל ההזדמנויות שאותן תוכלו לנצל, מתוך מטרה להוביל לגיוס כספים מוצלח.

 

 

הזדמנות אותה אסור לפספס

הבסיס לגיוס כספים מוצלח המתבצע בעבור פעילות של עמותה מבוסס בראש ובראשונה על איתור של מקורות מימון איכותיים. בין אם ניהלתם בעבר עמותה או שמדובר בפעם הראשונה, מומלץ ואף רצוי ליצור קשר עם חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום, כחלק מיצירה של מענה אשר מאפשר לקבל מידע מהימן כמו גם ליווי אשר נועד להוביל ליצירה של תהליך גיוס מוצלח, בין אם מדובר בהליך גיוס המתבצע באופן עצמאי על ידי פנייה לקרנות התומכות בפעילות של עמותות ועד לניהול של מערכת מתקדמת המאפשרת לכם לרכז את כל המידע, במקום אחד. אטלס הצליחה ברבות השנים לסייע למאות עמותות בכל רחבי הארץ, ועל כן זה הזמן לנצל את ההזדמנות ולבנות ביחד עם הצוות המקצועי של החברה תוכנית אסטרטגית שבמסגרתה תוכלו להתחיל לפעול, ולגייס את הכספים לפעילות שוטפת של עמותה.

לסיכום

הרצון הטוב שלכם  לעשות טוב לאחר ובהתאם לכך להקים עמותה אינו יכול להבטיח את הפעילות השוטפת של העמותה שלכם, וזאת בשל ההבנה כי בשביל לקיים פעילות המתבצעת לאורך זמן, נדרש לבצע הליך גיוס כספים איכותי ויעיל. זה הזמן להיכנס לאתר של חברת אטלס, כל זאת מתוך מטרה לקבל מידע אשר מאפשר לקחת את הליך הגיוס כמה שלבים קדימה, כחלק מניצול של פלטפורמה מרכזית ובולטת המאפשרת להוביל לגיוס מוצלח, לצד ליווי מקצועי לכל אורך הדרך.

נגישות