לאימא באהבה: 5 מתנות שכל אם תאהב

בחירת מתנה מוצלחת לאימא היא תמיד דבר מאתגר ולא פשוט ועל מנת להצליח במשימה לפעמים כדאי לשחק מעט במשחקי בילוש. במאמר זה נציג חמש מתנות לאם שבמרבית המקרים יעשו את העבודה.

שרשרת עם כיתוב אימא

המתנה שיכולה להתאים לאימהות רבות היא של שרשרת עם כיתוב אימא ועליה חריטות עם שמות כל הילדים. חשוב לחשוב היטב על סוג העיצוב והסגנון האהובים על האם ולבחור בשרשרת מתאימה. קניית שרשרת, כמו כל תכשיט אחר אינה עניין של מה בכך וניתן למצוא שרשרת עם כיתוב אימא במגוון של דוגמאות וצבעים בהתאם לחומרי הגלם השונים.

עציץ ירוק

עציץ עם צמח שמתאים לגידול בתוך הבית או צמח אחר במידה ויש בבית חצר, גינה או מרפסת. מתנה זו מאפשרת להכניס את הטבע לתוך הבית ולהוסיף גוון ירוק ומרגיע לחלל הביתי. צמח יכול להכניס גם אנרגיה חדשה לבית וגווני הירוק החיים והדינמיים של הצמח יכולים להשלים מבחינה עיצובית את מה שחסר בעיצוב הדומם.

חשוב לבחור את העציץ בהתאם לסוג הצמחייה שהאם אוהבת, כמו גם לזמן הפנוי לה מבחינת סדר היום. אם האם עדיין מנהלת חיי עבודה עמוסים ניתן לבחור עציץ קטן וקומפקטי במראה גזעי שאינו מצריך הרבה התעסקות, השקייה ותחזוקה.

סדנה קולינרית

לאימהות שנהנות מבישול והעבודה במטבח המתנה הבאה יכולה להיות מוצלחת במיוחד. סדנאות קולינריות הפכו לטרנדיות בשנים האחרונות וניתן לבחור מתוך מגוון אפשרויות בהתאם למה שהכי יעניין כל אם. סדנאות קולינריה הן חוויה חברתית מהנה שיכולה לספק, גם הרבה מעבר לטכניקות הבישול או האפייה הנלמדות בה.

 

 

מגש אירוח מעוצב

מתנה שימושית במיוחד שמתאימה במיוחד לאימהות פרקטיות היא של מגש אירוח מעוצב. ניתן למצוא מגש איכותי מחומרים חזקים במגוון עיצובים מפתיעים. מתנה זו יכולה להיות אפקטיבית במיוחד עבור אם שאוהבת לארח ומגש נאה נוסף תמיד יתקבל בברכה. מגש מעוצב יכול להוסיף גם טאצ' קטן לפינה בבית וניתן יחד עם המגש לתת חפצי נוי קטנים לקישוט.

מארז חליטות תה

מארז חליטות תה יוקרתי יכול להתאים כמעט לכל אם ובמיוחד בחורף. מארז חליטות תה יכול להגיע יחד עם קנקן תה מעוצב, כוסות בעיצוב עכשווי וכמובן מגוון של חליטות תה בטעמים מיוחדים. המארז הופך כל אירוח לחווייתי ומאפשר לאורחים ובני הבית להתנסות במגוון טעמי תה שהם טרם הכירו.

פתק החלפה וברכה

בכל מקרה שאתם רוכשים מתנה לאמכם תדעו שלמרות כל המחשבה שהקדשתם בנושא, אתם לא קוראי מחשבות ומתנה שמראה על אכפתיות כוללת תמיד פתק החלפה. דבר נוסף שחשוב לצרף לכל מתנה זאת ברכה אישית. לא משנה לכבוד מה קניתם את המתנה, יום הולדת, לכבוד החגים וכדומה, המשמעות הרגשית של המתנה תבוא לידי ביטוי בברכה שתכתבו.

מתנה של אהבה

לסיכום הנושא, במאמר זה הצגנו חמישה רעיונות למתנות לאם. כפי שציינו במאמר, על מנת להתאים לאימא את המתנה המושלמת, חשוב להיות ערניים ורגישים למה היא זקוקה לו באמת ולהתייעץ עם מי שקרוב אליה ביומיום.

נגישות