הורים – הכירו את חנות הבשר שלכם: מעדני גורמה

אם התזונה של הילדים חשובה לכם, אתם בוודאי רוצים לדאוג שבכל יום תהיה ארוחת ערב או ארוחת צהרים חמה, מוכנה. ארוחה חמה אחת ביום שכוללת חלבונים, ויטמינים וברזל – מאפשרת לילדים לחזור מבית הספר ולהנות מאוכל מזין וחם. אבל כולנו יודעים שבאורח החיים של היום, לא קל להכין כל יום ארוחה חמה, בעיקר כשאין בנמצא בשר טרי, נקי ומסודר שמגיע מהקצביות הטובות ביותר.

אבל אם תבחרו את הבשר שלכם מקצביה איכותית, כמו מעדני גורמה, יהיה לכם הרבה יותר קל להכין את ארוחות באופן יום יומי. המעדנייה מספקת בשר איכותי וטרי, נקי ומוכן לבישול – כך שאתם לא תצטרכו להתעסק יותר מידי עם הנתחים.

באמצעות בשר משובח ואיכותי של מעדני גורמה אפשר להנות מהכנת ארוחות חמות וטובות, תוך יצירת מגוון רחב של מאכלים באמצעות נתחים איכותיים. בין היתר אפשר לרכוש נתחי בשר לעל האש – מה שיספק פתרון מושלם כשאין זמן לבשל. אבל מה צריך לדעת על הקצבייה של מעדני גורמה? הנה כמה פרטים חשובים:

תחילת הפעילות

רבים לא יודעים זאת, אבל 'מעדני גורמה' שאנו מכירים: החלה את דרכה בשנת 1972 כאשר קצב בשם אהרון עזר החליט לממש את אהבתו לבשר איכותי, והקים ברמת גן אטליז בשם "אטליז אהרון ובניו".

 

 

עם הזמן וההצלחה של המקום, החליט אהרון לשתף את ילדיו בעסק, והמעדנייה גדלה ועברה מיתוג מחדש, כך הפך שמה ל"מעדני גורמה". הלקוחות של המעדנייה גדלו עוד יותר והפכו לקבועים, וכיום אפשר למצוא את המעדנים של הקצבייה במגוון סניפים סופרמרקטים ורשתות מזון הפרוסים בכל רחבי הארץ.

למעשה, כיום יש יותר ממאה סניפים של מעדני גורמה הפרוסים בכול רחבי הארץ – מה שמספק לאנשים נגישות למקום שיש בו בשר איכותי. את הסחורה של הרשת תוכלו למצוא במקומות כמו יוחננוף, מחסני השוק, קואופ-שופ, אדום-ירוק, סופר-סופר, מרכולית והסל שלי . אם תרצו תוכלו להזמין מוצרים ונתחי בשר משובחים בשירות השליחויות של המעדנייה.

למה הבשר של מעדני גורמה נחשב איכותי כל כך?

כשאתם רוכשים בשר למשפחה, אתם רוצים שהוא יהיה טרי ומזין. בשר איכותי וטרי מספק טעם טוב ומקנה לילדים את כל מה שהם זקוקים לו בארוחה. שילוב של יחס אישי והזמנת בשר איכותי מאירופה וארגנטינה – הפכה את המעדנייה למה שהיא היום. נתחי קצבים מיוחדים וטריים, מסופקים ללקוחות על ידי מעדני גורמה כשהם נקיים וטריים – מה שהופך את ההכנה של הנתח להרבה יותר קלה.

חשוב לדעת שמעדני גורמה מספקת נתחי בשר מוכרים וגם מיוחדים המיוצרים מזני הבקר הטובים ביותר שיש. הזנים גדלים בתנאים מעולים ותחת פיקוח וטרינרי. בין הנתחים תמצאו את נתח האנטרקוט המוכר, וגם נתחים אקזוטיים יותר כמו אנגוס, ואגיו ועוד.

לסיכום, כשמכינים ארוחה לילדים – רוצים את הטוב ביותר. מעדני גורמה תספק את כל הטוב שבבשר ותעשה זאת תוך ייעוץ לבחירת נתחים. באתר של המעדנייה ישנו בלוג המאפשר עצות וטיפים לטיפול בבשר, בישול, והנגשה של מתכונים עבור הורים שדואגים לתזונה של ילדיהם.

נגישות