חופשה משפחתית: איך כדאי לבחור מלון לנופש עם הילדים באילת?

החלטתם לצאת עם הילדים לחופשה משפחתית באילת? ובכן, אחד האלמנטים החשובים ביותר אם לא החשוב מכולם הוא כמובן באיזה מלון תבחרו. למעשה, בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה המלונות באילת החלו להציע למשפחות חבילות נופש משתלמות במיוחד, כולל ארוחות מסביב לשעון וכן פעילויות לילדים. מאחר וילדים זקוקים לתעסוקה ואתם כהורים למנוחה, קבלת החלטה לגבי המלון היא מורכבת ולא פעם גם גוזלת זמן, בשל ההיצע של המלונות וכן ההתחשבות בצרכים האישיים שלכם כמשפחה. בשביל לסייע לכם לבצע בחירה מוצלחת, להלן מספר פרמטרים שדרכם תוכלו להבטיח כי החופשה המשפחתית הקרובה באילת תהיה בלתי נשכחת:

מתקנים לילדים

בעת בחירה במלון, רצוי לבחון את המתקנים המיועדים לילדים מתוך מטרה לספק להם וגם לכם חוויה מהנה שגם תשרוף זמן וגם תאפשר לילדים להוציא אנרגיה. מלונות עם מגלשות מים באילת כוללים בין היתר את מלון רויאל גארדן וכן מלון המלך שלמה אשר נחשבים (ובצדק רב) לגן עדן בעבור ילדים כמו גם מבוגרים בשל מגלשות מים, בריכות שחייה גדולות וכן חדרים מפנקים שיבטיחו כי ההשקעה הכספית תהיה לא רק משתלמת, אלא גם בעלת ערך מוסף מהנה עם פעילויות מסביב לשעון.

מיקום המלון

המיקום של המלון הוא מהותי, בייחוד כאשר מדובר בנופש עם ילדים קטנים המשלבת גם אטרקציות מובילות בעיר אילת. בדקו כי המלון קרוב לאטרקציות מרכזיות בעיר ואם אפשר במרחק של הליכה, כך שתוכלו לנהל את הלו"ז שלכם בצורה נוחה וכן להימנע ממצב שבו אתם לוקחים מלון מרוחק  שיקשה עליכם להגיע ביחד עם הילדים במועד שקבעתם מראש, וללא עיכובים מיותרים שיהפכו את האטרקציה ל.

 

 

דירוג המלון

חשוב מאוד לבחור במלון שמדורג ע"י משרד התיירות ברמה של ארבעה עד חמישה כוכבים, וזאת מתוך מטרה להבטיח כי השירות והסטנדרט אותו אתם מקבלים כאורחים יהיה ברמה הגבוהה ביותר. תודעת שירות לצד הדירוג מאפשר לכם כאורחים להיות בטוחים כי אתם מקבלים יחס ושירות מקצועי המותאם לצרכים של משפחות – החל מקבלה של מיטה נוספת או ביצוע שינויים בתמהיל ההזמנה.

חדרי המלון

עדיף תמיד לבחור במלון שיכול לספק לכם אפשרות להזמנה של חדר עם דלת מקשרת, כך שתוכלו לנצל את החופשה גם ליצירה של אינטימיות  ומנוחה כזוג אבל גם להישאר בהשגחה שלכם. בעת ההזמנה של חדר, שימו לב כי המלון מאפשר לכם לבצע שינויים בעת הצורך וכי בחדר יש גם אמבטיה, כך שתוכלו לקלח את הילדים בנוחות וללא צורך בהתעסקות מיותרת. חדרי המלון באילת עברו שדרוג משמעותי בשנים האחרונות, כפי שניתן לראות בשורה ארוכה של מלונות אשר עברו שיפוץ או מלונות חדשים אשר עתידים להיפתח בעיר אילת ע"י רשתות מובילות, כמו רשת מלונות ישרוטל.

תמהיל קולינרי

התמהיל הקולינרי של המלון הוא פרמטר חשוב מאוד כאשר בוחרים מלון בעיר אילת. עדיף לבחור במלון שמציע תמהיל קולינרי הכול כלול, כך שתוכלו להימנע ממצב שבו אתם נדרשים להגיע עם הילדים למסעדות ובכך להוציא סכומי כסף גבוהים. במלון כזה ניתן לספק לילדים ארוחות ונשנושים מסביב לשעון, ובכך להוביל ליצירה של חופשה מפנקת אבל גם בעלת אלמנט קולינרי שיאפשר לכל בני המשפחה להישאר שבעים ומרוצים במסגרת של נופש משפחתי בעיר אילת.

לסיכום

על מנת להבטיח כי החופשה המתקרבת שלכם תהיה מושלמת מכל היבט, הקדישו זמן לחקר של מלונות מובילות המיועדים למשפחות ומציעים פעילויות מסביב לשעון, חדרים גדולים ומפנקים וכן ממוקמים באזורים הקרובים לאטרקציות, כל זאת מתוך מטרה להוביל לניצול זמנים מקסימלי וכן יצירה של חופשה שתשאיר לכם ולילדים טעם של עוד, עד לחופשה הבאה.

נגישות