גיימרים? אל תתפשרו על ספק האינטרנט שלכם

גיימרים? אל תתפשרו על ספק האינטרנט שלכם

כמעט כולם משתמשים כיום ברשת האינטרנט, בצורה כזו או אחרת. אם אתם חובבי משחקי מחשב, הדבר נכון בוודאי גם לגביכם ואפילו יותר מאחרים. בכדי ליהנות מחוויית משחק טובה, תשתיות המחשוב שלכם חייבות להיות טובות גם הן. כאשר מדובר במשחקי רשת, זה אומר גם תשתיות החיבור לרשת זו. לכן, חשוב שיהיה לכם ספק אינטרנט איכותי. הכירו את ITC:

אינטרנט איכותי ועזרים לגיימרים

ספקי אינטרנט מציעים חיבור לרשת זו ושירותים משלימים נוספים. כל זאת, חייב כמובן להתאים לדרישותיכם.

בתור ספק  itcמציעה גם שירותים בסיסיים לחיבור לאינטרנט, גם שירותים משלימים שונים ואפילו שירות מיוחד לגיימרים. במה מדובר?

כתובת IP קבועה

החברה מציעה שירות של קבלת כתובת IP קבועה עבור המחשב שלכם. תוכלו להתחבר במהירות 100, 200 או 500 מגה, וללא צורך בחייגן ולקבל כתובת IP "סטטית" כזו. היא תאפשר ליצור זיהוי ייחודי של המחשב, מול שירותים מרוחקים בהם אתם משתמשים לצרכי משחק. אגב, זו לא המטרה היחידה האפשרית לשירות כזה. הוא עשוי להיות שימושי בין השאר, גם עבור שליטה מרחוק על מצלמות אבטחה. ומאחר שהעולם הטכני כנראה לא זר לכם בתור גיימרים, נזכיר עוד כמה יישומים אפשריים לכך: הוספת נתב לרשת, שיתוף מדפסת רשת ואף יצירת שרת מחשב פרטי.

חיבור אינטרנט אמין ומשתלם

החיבור שלכם חייב להיות זמין, יציב ומהיר ואכן, זה מה שתקבלו מחברה זו. כמו כן, בכדי להתחבר לרשת האינטרנט זקוקים גם לשירות ספק אינטרנט וגם לשירות "ספק תשתית". בתור ספק אינטרנט Itc מציעה את שניהם גם יחד. לקבל הכול מספק אחד – זו היא גישה חכמה למדי, אשר מפשטת עבורכם עניינים. כך הדבר, גם כאשר מדובר בתמיכה טכנית אגב. ITC מציעה תמיכה כזו בכל שעות היממה, שבעה ימים בשבוע. תוכלו לפנות אל התמיכה הטכנית באמצעות הטלפון או דרך טופס הפניה שזמין באתר החברה.

גיימרים? אל תתפשרו על ספק האינטרנט שלכם

ויש עוד

החברה מציעה גם שירות אבטחה בשם אנטי ספאם iGuard. זהו שירות סינון תכנים, אשר יסייע להשלים את אמצעי האבטחה השונים שבהם אתם עושים שימוש. השרות משתמש בכללי סינון שתוכלו גם להגדיר בעצמכם, בכדי לחסום גישה לתכנים ולאתרים מסוכנים. אם חיפשתם ספקית אינטרנט  itcתספק את הסחורה. אבל אם היא מציעה גם שירות משלים כזה, מדוע שלא לנסות? נכון הדבר, שניתן להיזהר בעצמכם מתכנים מסוכנים. גולש זהיר, יימנע מאתרים מפוקפקים למיניהם. אלא שלא תמיד ניתן לעשות זאת. אם לחצתם למשל על קישור מטעה, תמצאו עצמכם באתר שאולי ינסה להעלות נוזקה ולתקוף את המחשב שלכם בדרכים נוספות. כך ששירות אשר פותר זאת אוטומטית, מציג גישה יעילה יותר. תוכלו לנסות את אנטי ספאם iGuard בחינם למשך שלושים יום. השימוש בו פשוט והוא לא דורש התקנת תוכנה מקומית על המחשב שלכם.

מעט על החברה עצמה

ITC פועלת בעולם התקשורת מאז 2014. מומחי החברה הם בעלי רקע בתקשורת, שנצבר מניסיון בשטח בארגונים גדולים וגם בחברות תקשורת מקומיות שונות. החברה מנוסה מאוד גם בעבודה עם עסקים. למה זה צריך לעניין גיימרים? מאחר שזו היא עוד אינדיקציה למקצועיות ולרמה הגבוהה. גיימרים אשר מתמקדים במשחקי רשת, בוודאי יודעים עד כמה מורכבות עשויות להיות תקלות בתקשורת. הרי תקשורת היא עניין של תיאום בין מערכות רבות ושונות, אשר רובן לא בשליטתכם כשחקנים. כך שהמקצועיות של הספקים איתם אתם עובדים, משמעותית.

לסיכום

אל תתפשרו על ספק האינטרנט שלכם – נסו את ITC!

נגישות