מה עושים בחורף? 5 רעיונות לבילויים מחממים וכיפים במיוחד

מה עושים בחורף? 5 רעיונות לבילויים מחממים וכיפים במיוחד

תקופת החורף מביאה עמה קור, גשמים ורצון עז להישאר בבית. במקום להרגיש שאתם נובלים בבית ומחכים לבואו של הקיץ, ניתן ואף רצוי לנצל את התקופה הקרבה לטובת בילוי מחמם וכיפי במתכונת אינטימית. כיצד תוכלו לנצל את התקופה הקרה לטובת חיזוק הזוגיות? להלן חמש רעיונות לבילויים כיפיים במיוחד אותם ניתן לבצע בתוך הבית, ומבלי לצאת מהפיג'מה:

משחקי שולחן

בזמן תקופת הקורונה נרשם זינוק של עשרות אחוזים ברכישה של משחקי שולחן. מדובר בפעילות כיפית ומהנה שאותה ניתן לבצע בבית, כאשר בחוץ סוער ורטוב. בין המשחקים הטובים ביותר לבילוי כיפי ניתן למצוא את המשחק הקלאסי מונופול, קאטן, שבץ נא וכל משחק אחר שיכול ליצור ביניכם אינטימיות אבל גם יצר תחרותיות, כל זאת מבלי לצאת מהבית.

מה עושים בחורף? 5 רעיונות לבילויים מחממים וכיפים במיוחד

ערב סרט ביתי

ערב סרט ביתי הוא פתרון מצוין בעבור זוגות שרוצים להתכרבל ביחד מול הטלוויזיה. השקיעו מראש וקנו יין טוב, גבינות וכמובן פופקרן ביתי שיכניס אתכם לאווירה. אם אתם רוצים להשקיע עוד יותר, ניתן לבצע השכרה דרך אנשים פרטיים או חברות של מקרן אשר יקרין את הסרט, ובמקביל לפרוס על השטיח שמיכת פוך, כריות, שתי כוסות יין ויש לכם ערב ביתי מושלם ובלתי נשכח.

בישול

מאחר ובתקופת החורף אנו ממעטים לצאת מהבית בעקבות מזג האוויר הסוער, מומלץ ליצור חוויה משותפת בדמות בישול זוגי של מתכונים אותם אתם מכירים או לקחתם מהאינטרנט. לא משנה באיזה סגנון בישול תבחרו, מה שחשוב הוא זמן האיכות אותו אתם יוצרים באמצעות בישול ואפייה המתבצע אצלכם בבית, לטובת יצירה של ארוחה מפנקת אותה אתם הכנתם לגמרי בעצמכם.

ערב ספא

במקום להוציא מאות שקלים בעבור יום ספא, תוכלו להקים אצלכם בבית ספא ביתי מפנק ורומנטי. בשביל לעשות את זה צריך קודם כל להתארגן מראש על אביזרים שיהפכו את הבית שלכם לספא – פצצת אמבט, חלוקי אמבט מפנקים, כפכפים, נרות ארומטיים וכן שמנים שבעזרתם תוכלו להעניק האחד לשני מסג' מפנק בחדר מחומם. את כלל האביזרים הללו ניתן להזמין באינטרנט בעלות כספית נוחה, ובהתאם לכך ליצור ערב מפנק וחם כאשר בחוץ סוער.

פאזל

דרך מצוינת להעביר את הזמן כאשר בחוץ סוער ורטוב יכול להתבצע באמצעות הרכבת פאזלים. כיום ניתן לבצע רכישה של פאזלים גדולים עם מעל ל 1,000 חלקים, כאשר בסיום אפשר בהחלט למסגר את הפאזל שלכם ולתלות על אחד הקירות. מדובר בפעילות משותפת כיפית אבל גם מאתגרת שגם תעביר לכם את הזמן וגם תאפשר לכם ליצור תחביב משותף לא רק לימי החורף הקרים אלא גם בקיץ.

לסיכום, באמצעות קריאה של הסקירה אותה הצגנו לכם כאן תוכלו ליצור אווירה חמימה, נעימה וכיפית בזמן התקופה הסוערת והקרה ביותר בשנה.

נגישות