ממושב רגבה בצפון ועד באר שבע: הכירו את החברה המובילה לעיצוב מבטחים בישראל

"מטבחי רגבה" היא אחת מחברות המטבחים המתקדמות בישראל, אם לא המתקדמת שבהן – היא מציעה מטבחים המתכתבים עם טרנדים עיצוביים עדכניים מרחבי העולם, באיכות הטובה ביותר שתוכלו למצוא בשוק הישראלי, מדובר במטבחים שהם השקעה לטווח ארוך המגיעים עם אחריות ארוכת שנים. אז הנה כל מה שחשוב שתדעו על מטבחי רגבה.

מטבחי רגבה – איך הכול התחיל?

מטבחי רגבה נוסדו לפחות מעל ל-75 שנים, על ידי מייסדי מושב רגבה הצפוני, אשר הגיעו ארצה כשנתיים לפני קום המדינה. למייסדים היה חזון – לשלב בין עשיית מלאכה וחקלאות, ובמקביל להקים מפעל להקמת מטבחים. כבר בתחילת דרכם, מייסדי המפעל דגלו בחדשנות במרוצת השנים השתכלל עוד ועוד ונצמד לטכנולוגיות עדכניות מהעולם, במטרה לעצב את המטבחים המתקדמים ביותר. מטבחי רגבה מאמינים כי המטבח הוא מרכז החיים של בית, ומהמקום הזה חשוב לחברה לשכלל ולייעל את המטבחים שלה. מטבחי רגבה מציעים מגוון רחב של סוגי מטבחים כגון: מטבחים מעוצבים, מטבחים כפריים, מטבחים מודרניים, מטבחי טוקיו, מטבחים קלאסיים, מטבחי יוקרה ועוד. וזאת לצד מוצרים משלימים למטבח כמו: אי למטבח, ארונות מטבח, חיפויי קיר ועוד.

מטבחים בבאר שבע

למטבחי רגבה אולמות תצוגה במספר מקומות בארץ, כגון: בני ברק, ירושלים, רעננה, מושב רגבה, ראשון לציון וכמובן באר שבע. לחצו כאן ועברו אל אתר החברה, שם מפורטות כל הכתובות של אולמות התצוגה. באולמות התצוגה תוכלו לבחור מטבח בסגנון האהוב עליכם ביותר, בליווי של אנשי השירות המקצועיים והאדיבים של מטבחי רגבה.

סוגי מטבחים שתוכלו למצוא ב"מטבחי רגבה"

רגע לפני שאתם מחליפים את המטבח שלכם, כדאי שתכירו את המטבחים של רגבה. מטבחי רגבה מציעים מגוון רחב של מטבחים, כולל מטבחים בהתאמה אישית לפי בחירתכם ובליווי של אנשי מקצוע מן השורה הראשונה. להלן הסוגים הפופולריים אשר תוכלו למצוא את חלקם באולמות התצוגה:

  • בארי פורצלן – מטבח מינימליסטי ויוקרתי עם חזית של פורצלן בסגנון עכשווי ואורבני, המבוסס על פרופיל אלומיניום טבעי, מט או צבוע.
  • בארי זכוכית – דגם מבריק בגימור זכוכית צבועה בסגנון טכנולוגי ואורבני, אשר מודבקת על גבי פרופיל אלומיניום טבעי, מט או צבוע.
  • קריסטל – מטבח מודרני המעוטר בחזית חלקה ומבריקה, אשר מעניק אפקט זכוכית בעקבות ציפוי אקריל ברק "זכוכית" הכולל קנט שני גוונים דמוי זכוכית וידיות אלומיניום שתוכלו לבחור מהמבחר של רגבה.
  • מטאלי – מטבח מודרני המציג חזית חלקה, המעניק אפקט מתכת בגוונים מטאליים יוקרתיים.
  • סינרגיה – מטבח פורמייקה בסגנון עדכני המשלב דפי מתכת בעיצוב ייחודי וחדשני. דגם זה מציע שילוב של גוונים חלקים עם גימור קטיפתי וגווני עץ המדמה עץ אמיתי, ידיות סינרגיה שהן פיתוח ייחודי של רגבה, תוכלו לבחור בין ידיות אנכיות או אינטגרליות.
  • אלמוג – מטבח מודרני עם דלת חלקה אשר צבועה בצבעים אטומים בשלוש רמות ברק ובמבחר גוונים לפי קולקציית רגבה ידיות אינטגרליות או חיצוניות.
  • קליף – מטבח המשלב עץ ומתכת בסגנון עדכני במיוחד, המעניק לחלל מראה אורבני מתוחכם. הדגם מצופה פורניר על פי קולקציית רגבה, אותו תוכלו למצוא במספר גוונים מטאליים חדשנים.
  • אוקספורד – דגם בסגנון אירופאי כפרי, עם מסגרת מעוטרת בצבעים אטומים, עם ידיות רגבה או חיצוניות.
  • קונטור – מטבח המציג קווים נקיים ומינימליסטיים המציגים גיאומטריה אורבנית, המעניקה מראה מתוחכם ומודרני. המטבח מאופיין בחזית בעלת מסגרת דקיקה אשר בולטת ב-8 מ"מ ואינה הורסת את הקווים הטבעיים של העץ.
  • מטבח ונוס – מטבח גיאומטרי – כפרי עם מסגרת חלקה עם צביעה אטומה, תוכלו לבחור שלושה רמות ברק למסגרת, ומספר גוונים לפי הקולקציה של רגבה, עם ידיות רבה או ידיות חיצוניות.

בשורה התחתונה

"מטבחי רגבה" מציעים מגוון רחב של מטבחים, מכל סוג אפשרי – המטבחים שציינו כאן זו רק דגימה קטן של מטבחים אלו, ובחנויות עצמן תוכלו למצוא את המטבח שתמיד חלמתם שיהיה לכם!

נגישות