לקראת הטיול המשפחתי: ויזה לארצות הברית מוציאים בסיוע המומחים של Liberty usa

אם אתם יוצאים לטיול משפחתי בארצות הברית וצריכים להוציא ויזה, אנחנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר הבא. איך מוציאים ויזה למשפחה לארצות הברית ואיך Liberty usa תוכל לעזור לכם בזה? כל התשובות לפניכם.

הוצאת יזה למשפחה לקראת הטיול

כפי שכל מי שיש לו דרכון תקף יודע, יש כמה דברים חשובים לעשות גם אם אין לך תכניות נסיעה מיידיות. פעולה אחת כזו היא הנפקת ויזות ארה"ב לבני משפחה. מכיוון שתהליך הגשת בקשה לוויזה יכול לקחת זמן לא מבוטל והוא מורכב ממספר שלבים – מומלץ מאד להתחיל את התהליך כמה שיותר מהר, ובכך להבטיח שהכל נכון בהתאם להנחיות המשתנות ללא הרף של רשויות ההגירה בארה"ב. בהמשך המאמר נפרט על חברת Liberty usa, שאיתה ניתן להוציא בקלות ויזה לארצות הברית, אך כעת נתעכב מעט על תהליך הוצאת הוויזה למשפחות ועל החשיבות שלו.

איך מוציאים ויזה למשפחה לארצות הברית?

הוצאת הויזה היא כמובן באחריות ההורים או המבוגר המנהל את משק הבית. ההבדל הוא בגיל הילד, שכן אשרות מונפקות באופן שונה כאשר הילד מתחת לגיל 14 או מעל גיל 14. כך או כך, התהליך מורכב ממספר שלבים בהם ממלאים טופס מקוון באתר רשויות ההגירה בארה"ב, משלמים אגרה של כמה מאות דולרים ונוסעים לקונסוליה לראיון.

כל השלבים שצריך לעבור בדרך להוצאת ויזה

הצעד הראשון הוא מילוי טופס נפרד באתר עבור כל אחד מבני המשפחה. טפסים אלו כוללים מילוי נתונים ופרטים אישיים, וכן שאלות לגבי מצב משפחתי או קורות חיים. לאחר שהדבר נעשה, השלב הבא הוא לצלם תמונה בפורמט ייחודי של כל אחד מבני המשפחה ולבצע את התשלום. העלות היא כמה מאות דולרים למועמד, וחשוב להיות מוכנים לכך. לבסוף, ייקבע מועד לראיון עם אחד ההורים או שניהם.

 

 

האם גם הילדים שלכם צריכים להוציא ויזה?

ילדים מתחת לגיל 14 לא צריכים ללכת לראיון בקונסוליה עם הוריהם, וזה יתרון גדול. זה יום שלם שצריך לעמוד בתור, למרות שהוא מסודר, זה לא מקום מאוד נוח וידידותי לקחת בו ילדים ולכן לא מומלץ בכלל. לאחר שההורים מסיימים את התהליך, נוח להם יותר להגיע בכוחות עצמם ולהפקיד את הדרכונים של כל בני המשפחה עם ההגעה. לאחר אישור הבקשה הם יגיעו הביתה עם שליח עבור הדרכון של כל אדם.

למה כדאי לכם להיעזר בשירות של Liberty usa?

חברת Liberty usa תלווה אתכם לאורך כל תהליך הוצאת הויזה לארה"ב. כפי שאתם רואים, מדובר בתהליך מורכב ובמיוחד אם אתם קצרים בזמן, יש לזה יתרון אדיר. עד היום Liberty usa הוציאה והנפיקה עשרות אלפי ויזות מאושרות. לחברה יש ניסיון של 10 שנים בהוצאת ויזה לארה"ב ואלפי לקוחות מרוצים שלה יכולים להעיד כמה הליווי הזה עזר להם כדי לעבור את התהליך הלא פשוט הזה.

ואלי היתרון הכי חשוב, Liberty usa מתחייבת על הוצאת ויזה לארה"ב במהירות, התחייבות עד 120 ימי עסקים. כן, זה אומר שתוך קצת יותר משלושה חודשים תקבלו את הוויזה המשפחתית שלכם בזמן שאחרים ממשיכים לנסות להוציא אותה. לכן, עם ילדים לא לוקחים סיכונים, תנו לאנשים מקצועיים לעשות עבורכם את העבודה.

לסיכום,

אם אתם נמצאים לקראת טיול משפחתי וצריכים להוציא ויזה לארצות הברית, אנחנו ממליצים לכם להיעזר בשירות של חברת Liberty usa. במיוחד כשמדובר על הוצאת ויזה למשפחה שלימה, אתם חייבים את העזרה הזו על מנת לעמוד בזמנים.

נגישות