על תוסף התזונה אסאי שמעתם? כל מה שצריך לדעת במקום אחד

על תוסף התזונה אסאי שמעתם? כל מה שצריך לדעת במקום אחד

תוספי תזונה בעולם שלנו מקבלים מקום של כבוד. המודעות הרבה שיש לצורך בתפריט מאוזן גברה מאוד בשנים האחרונות, ואם גם את מעוניינים להקפיד על תפריט בריא, יש כמה תוספי תזונה שחשוב מאוד שתכירו. אחד מהם הוא פרי האסאי, ואם עדיין לא שמעתם עליו, אנחנו בויטה פלוס כאן כדי לספר לכם עליו דברים שיכולים להיות מאוד רלוונטיים עבורכם.

אסאי

אסאי הוא פרי טרופי שגדל בעיקר ביערות הגשם של ברזיל וקולומביה. לאור העובדה שלא ניתן לגדל את האסאי בארץ, הצריכה שלו נעשית בעיקר באמצעות מחית קפואה כיון שהפרי מאבד את טריותו מהר מאוד. ניתן גם לצרוך את האסאי בצורת אבקה. באתר ויטה פלוס תוכלו למצוא את תוספי האסאי המומלצים ביותר, כך שהשילוב שלו בתפריט יהיה כמה שיותר נוח עבורכם.

למה מועיל האסאי?

האסאי נחשב מזון בריא ביותר, וסגולותיו הבריאותיות הן רבות. רבות מהסגולות של האסאי מגיעות מכך שהוא מכיל כמות רבה מאוד של נוגדי חמצון. הנתון הזה הופך את האסאי להיות פרי שעוזר לנו מאוד בשמירה על בריאות העור, יעיל מאוד בתהליך של הורדה במשקל ובנוסף הוא גם מסייע לשמור על פעילות תקינה של מערכת העיכול.

הקשר בין אסאי לסרטן

הכמות הרבה של נוגדי החמצון שהאסאי מכיל גורמת לו להיות יעיל במיוחד בדיכוי של תאים סרטניים בגוף האדם. חשוב להדגיש שאסאי הוא לא תרופה למחלת הסרטן אולם הוא בהחלט תוסף חשוב שיכול לעזור לכם במניעה שלה. התכונה הזו של האסאי מועילה גם כדי למנוע דלקות שונות, ואף גורמת לפעילות יעילה יותר של מערכת החיסון שלנו.

חטיף אנרגיה טבעי

במקום לשתות כוסות קפה בכמות גדולה או לאכול חטיפים עתירי סוכר, האסאי גם יכול לשמש אתכם בתור חטיף אנרגיה טבעי לחלוטין, שמצד אחד גם ייתכן לכם כמות גדולה של אנרגיה, ויחד עם זאת תוכלו להיות בטוחים שאתם לא מכניסים לגוף שלכם כמויות סוכר שלא בריאות לו.

צריכת אסאי

את האסאי ניתן לצרוך בצורה הפשוטה ביותר בעזרת כמוסות. הכמוסות כמובן לא יאפשרו לכם להנות מהטעם הנהדר של האסאי, אולם הן בהחלט נותנות לכם את כל היתרונות הבריאותיים שיש לפרי הזה להציע לכם. באתר ויטה פלוס תוכלו למצוא גם מיץ אסאי, או אסאי מיובש בהקפאה שיאפשרו לכם גם להנות מטעמו של האסאי.

תוסף אסאי

לצריכה של אסאי בתור תוסף תזונה יש יתרון גדול בכך שאנחנו יכולים לשלוט על המינון שבו אנחנו צורכים את האסאי. ניתן להתייעץ עם איש מקצוע שיעזור לנו להבין מה בדיוק המטרה שבגללה אנחנו צריכים את האסאי וכך לקבל את המינון המדויק ביותר שכדאי לנו לצרוך.

על תוסף התזונה אסאי שמעתם? כל מה שצריך לדעת במקום אחד

אסאי תופעות לוואי

לצריכה של אסאי לא אמורות להיות תופעות לוואי, כל עוד מקפידים לצרוך אותו בכמות סבירה. עם זאת, חשוב להקפיד לצרוך את האסאי גם ממקור אמין ולבדוק היטב שהתוסף שאנחנו צורכים הוא באמת של אסאי ולא של דברים אחרים. צריכה של תוסף ממקור לא אמין עלולה להיות מסוכנת לבריאות שלנו. הדבר הזה נכון כמובן לא רק לאסאי אלא לצריכה של כל תוסף.

לסיכום

האסאי הוא פרי טרופי בעל סגולות בריאותיות נדירות. הכמות הרבה של נוגדי החמצון שהוא מכיל גורמת לו להועיל לתפקוד תקין של מערכת העיכול, שמירה על איזון במשקל, שמירה על בריאות העור ועוד יתרונות רבים. הקפידו על צריכה של כמות סבירה של אסאי, כאשר מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע לגבי המינון שמומלץ עבורכם.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות