מכינים שייק ירוק: למה כדאי להוסיף לשייק הבוקר שלכם ספירולינה?

מכורים לשייקים בבוקר ומתלבטים לגבי חומרי גלם איכותיים? ובכן, זה הזמן להכיר את האצה הכחולה שמצליחה לכבוש את עולם הבריאות, ולא בכדי. למעשה, ספירולינה היא אצה אותה מגדלים כאן בישראל והיא נחשבת לפצצת בריאות של ממש, וזאת בשל הערכים התזונתיים הגבוהים המצויים באצה ואשר כוללים בין היתר רמות גבוהות של חלבון, חומצות אמינו לצד מינרלים. אם אתם בדיוק מתכננים את השייק הבא שלכם, להלן כל מה שצריך לדעת על שייק ירוק המורכב בין היתר גם מספירולינה.

ספירולינה – מזון על מומלץ לשייק שלכם

מזונות על הם למעשה קטגוריה שמתפתחת ונכנסת לחלק בלתי נפרד מהמודעות התזונתית של לא מעט ישראלים, כאשר מזונות על הם מזונות העשירים ברכיבים תזונתיים שיכולים לסייע לטובת התגברות על חוסרים תזונתיים. אחד ממזונות העל עם הערכים התזונתיים הגבוהים ביותר היא אצה כחולה-ירוקה בשם ספירולינה. אתר טבע בריא מרחיב על יתרונות הספירולינה אשר מכילה ויטמינים, חומצות שומן וכן חלבונים שהגוף צריך באופן מידי. בארץ פיתחו מספר זנים של ספירולינה והיא למעשה נחשבת למזון חיים ראשוני של כדור הארץ המכיל כמעט את כל הרכיבים התזונתיים – עד 70% חלבון (פי שלוש מאשר בבשר), נוגדי חמצון לצד רמת בטיחות גבוהה מאוד שהופכת את האצה לבעלת השפעה לא רק על התזונה, אלא גם ניצול של הערכים התזונתיים הגבוהים כחלק מיצירה של שייק המכיל מקור תזונתי מעולה איתו ניתן לפתוח את הבוקר, או אפילו לנצל את השייק לטובת זריקה של אנרגיה לאחר אימון או בסיוף יום עבודה או לימודים מתיש.

 

 

אורח חיים בריא ומאוזן באמצעות שילוב של מזון על בתפריט

אם עד לפני מספר שנים קשה מאוד היה להשיג מזונות על בארץ, כיום המודעות ההולכת וגוברת לצד חברות מובילות הובילו לפיתוח של זנים מקומיים של האצה לצד יכולת לנצל את היתרונות הבריאותיים המיוחסים לאצה, הן באמצעות כפסולות מרוכזות שאותן ניתן לשלב במסגרת של הכנת שייק ירוק בבוקר, במקום למשל שתייה של קפה. רמת העוררות הגבוהה לצד ניצול המרכיבים התזונתיים של שייק ירוק המכיל בין היתר את הספירולינה לצד ירקות ירוקים מהווה הזדמנות מעולה בעבורכם לנצל את היתרונות הללו, ובכך לשדרג את האופן שבו אתם פותחים את הבוקר שלכם. כאן תוכלו למצוא סקירה אודות 10 הירקות הירוקים הטובים ביותר, ובכך להוביל ליצירה של מערך אשר תומך בבריאות שלכם, וגם של בני המשפחה, ללא תופעות לוואי ועם שימת דגש על ניצול השייק הירוק לצרכים שלכם, כחלק מיצירה של תוכנית תזונה המבוססת בין היתר על שילוב של האצה בתפריט היומי.

לסיכום

אורח חיים בריא ומאוזן הכולל שילוב של שיק ירוק בבוקר מהווה דרך מצוינת להתגברות על חוסרים תזונתיים. כיום ניתן לבצע רכישה של אצת ספירולינה באמצעות כפסולות מרוכזות באריזות חיסכון, כחלק מיצירה של תמיכה בריאותית שמגיעה לידי ביטוי גם ביכולת שלכם להוביל לניצול הערכים התזונתיים של האצה ביחד עם מזונות על כמו למשל צ'יה לצד ירקות ופירות ירוקים כמו למשל תפוח ירוק, תרד ועוד, כאשר ברחבי הרשת תוכלו לאתר בקלות מתכונים משובחים לשייקים ירוקים שגם מבוגרים וגם ילדים אוהבים. והכי חשוב – שיהיה לבריאות.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות