רוצים לבקר ברוי בוי פארק? אם אתם לקוחות בנק לאומי, תוכלו לקבל הטבות משתלמות במיוחד

רוי בוי נחשב מזה שנים רבות לאחד  מכוכבי הילדים הגדולים ביותר בישראל, ועדות לכך ניתן למצוא בביקוש הגבוה למופעים הנערכים בכל רחבי הארץ ובו הוא מככב ואף נפגש עם הילדים באופן אישי. אם אתם לקוחות של בנק לאומי, זה הזמן לקבל הטבה משתלמת במיוחד עם הצעת מחיר אטרקטיבית לטובת הזמנה של כרטיסים למופע המתקרב של רוי בוי בעיר ראשל"צ. מה חשוב לדעת אודות המופע רגע לפני שאתם מזמינים כרטיסים? להלן הפרטים.

רוי בוי בפארק – חוויה מהנה לכל המשפחה

בלב הפארק המחודש והמטופח בעיר ראשון לציון עתיד להתקיים בקיץ הקרוב המופע הגדול של רוי בוי, כוכב ילדים שזוכה לאהבת הקהל, הן בזכות האישיות הכובשת אבל גם בשל הייחודיות שמגיעה לידי ביטוי באהבה הגדולה שלו לבעלי חיים. המופע שלו מתמקד ברודיאו המתבצע ביחד עם רוי בוי לצד שחקנים ורקדנים לצד פעילויות נוספות הכוללות בין היתר את כבאית הקיץ, שעשועי מים, קארטינג פאדלים, מרחב חי עצום לצד בית ספר לפיראטים שיכניס אתכם ואת הילדים לאווירה קיצית מהנה ובלתי נשכחת.

בעבור לקוחות בנק הלאומי יש לקוחות משתלמות מאוד שהופכות את תהליך ההזמנה למשתלם יותר מאי פעם, בייחוד על רקע העובדה כי הורים נאלצים לשלם אלפי שקלים בעבור פעילויות לילדים בזמן חופשת הקיץ. בין אם אתם מתלבטים מה לעשות או שכבר יש לכם תוכניות, אסור לכם לפספס את המופע המושקע שעתיד להתקיים בקיץ הקרוב במספר תאריכים, כאשר לאור הביקוש הרב נפתחו תאריכים נוספים למופע גם בחודש אוגוסט.

 

 

רוי בוי – כוכב ילדים ענק

רוי בוי נולד בשנת 1980 והוא שחקן כמו גם תסריטאי מוביל שהתחיל את הקריירה שלו בתחום כאשר הצליח לאסוף חיות אקזוטיות ולהקים מופע המתמקד באהבה שלו לבע"ח. רוי בוי בנק לאומי הוא שיתוף פעולה יוצא דופן המאפשר לכל הציבור להתרשם מהכישרון האדיר של רוי בוי, כאשר מדובר במופע מושקע מאוד המשלב בין אלמנטים של טבע וחקלאות לבין פעילות מהנה המתבצעת במסגרת של שורת אטרקציות לכל המשפחה, כל זאת בעלות כספית נוחה ומשתלמת. מדובר בהזדמנות אותה אסור לכם לפספס, הן בשל המחיר המעולה אבל גם בשל שפע הפעילויות שגולת הכותרת שלהן היא כמובן המופע המושקע של כוכב הילדים המצליח רוי בוי.

יוצרים זמן איכות עם הילדים

תקופת הקיץ היא תקופה עמוסה מאוד בעבור משפחות רבות בישראל, וזאת בשל ההבנה כי מדובר בחופשה ארוכה במיוחד המחייבת תכנון, כל זאת מתוך מטרה להרחיק את הילדים מהמסכים ואף ליצור זמן איכות משמעותי עם הילדים. מאחר ורוב המסגרות של הילדים מסתיימות עד לחודש אוגוסט, אפשר לנצל את המופע הגדול של רוי בוי וליצור חוויה משפחתית מגבשת ומהנה שתשאיר לכם טעם של עוד, כל זאת בעלות כספית נוחה ועם אפשרות לבצע את ההזמנה של הכרטיסים מבלי לצאת מהבית.

לסיכום

הילדים חולמים לפגוש את כוכב הילדים רוי בוי? עכשיו יש להם את ההזדמנות! באתר של בנק לאומי תוכלו לקבל את כל המידע אודות המופע הגדול שעתיד להיערך בקיץ הקרוב בראשון לציון, כל זאת מתוך מטרה לנצל את הזמן שלכם ולהוביל בסופו של דבר ליצירה של חוויה משפחתית מהנה המתבצעת במרכז הארץ ומאפשרת להשקיע את הכסף בחוכמה ובהתאם לכך להוביל לחוויה מהנה ובלתי נשכחת, כפי שיעידו אלפי הילדים שכבר צפו במופע וחזרו עם חוויות מרגשות לכל החיים.

נגישות