יש כל מיני שיטות לשפר את הסיכויים להיכנס להיריון – וגם דיקור סיני עשוי לעזור

הניסיון להרות עלול להיות חוויה מאתגרת לבני הזוג. השיטות השונות, הטבעיות או הלא טבעיות, עשויות לסייע ולשפר את הסיכויים להיכנס להיריון. אחת מהן היא דיקור סיני. הדיקור יכול לעזור הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. בהמשך המאמר תוכלו לגלות את הדרכים השונות. שנתחיל?

מהו דיקור סיני?

דיקור סיני הוא שיטה עתיקה ברפואה הסינית, שבו משתמשים מטפלים שונים כדי לעזור במצבים שונים. השיטה מבוססת על הרעיון שצ'י, אנרגיית החיים, זורם בגוף, ומשפיע עליו. הצ'י עלול להיות חסום או קפוא, ויכול להוביל למחלות ובעיות שונות, לפי השיטה הסינית. דיקור סיני נועד לשחזר את הזרימה של הצ'י בגוף באמצעות גירוי נקודות מסוימות, ועשוי לשפר את איכות החיים. המטפלים יכולים להעניק טיפולים ומידע על דיקור סיני לפוריות שעשוי לשפר את הסיכויים להיכנס להיריון.

מהן הדרכים בהן הדיקור הסיני עשוי לעזור להיכנס להיריון?

המרצת זרימת הדם

אחת הדרכים שבהן דיקור סיני עשוי לעזור לשפר את הפוריות היא באמצעות המרצת זרימת הדם לאיברי הרבייה. זרימת הדם יכולה להשפיע על התפקוד של השחלות ושל הרחם, והמרצת הזרימה עשויה לעזור לפתיחת הרחם ולהפריית הביציות.

ויסות האיזון ההורמונלי

דרך נוספת שבה דיקור סיני עשוי לעזור בשיפור הפוריות היא ויסות האיזון ההורמונלי. חוסר איזון הורמונלי הוא גורם נפוץ לחוסר פוריות, ועלול להשפיע על גברים ועל נשים. הדיקור עשוי לעזור לוויסות ההורמונים השונים שחשובים לפוריות, והאיזון שלהם בגוף יכול לשפר את הביוץ. הגברים שעוברים דיקור סיני יכולים אף הם להגיע למצב של איזון הורמונלי, ולשפר את סיכויי הזוג להיכנס להיריון.

 

 

הפחתת רמות המתח והחרדה

מתח וחרדה הם גורם המשפיע לרעה על הפוריות. הגוף הנמצא תחת מתח משחרר קורטיזול שהוא הורמון שעלול להפריע לגוף לשחרר הורמונים אחרים החיוניים לפוריות. דיקור סיני עשוי לעזור להפחית את רמות המתח והחרדה, ולעודד את הגוף לשחרר אנדורפינים. האנדורפינים הם משככי כאבים טבעיים, והם יכולים לעזור להרפות את הגוף ולהפחית את המתח, וכך לשפר את הפוריות. ניתן לקרוא פה על דרך נוספת שיכולה לסייע להפחית את החרדה.

דיקור סיני – לא רק לשיפור הפוריות

היתרונות של השיטה הסינית העתיקה גורמים לכך שאפשר לטפל באמצעותה במגוון רחב של בעיות גופניות ונפשיות. הטיפול בדיקור סיני עשוי להפחית כאבים פיזיים, ואף לעזור בטיפול במחלות רבות, אסתמה לדוגמה. דיקור סיני יכול לעזור לסימפטומים הגופניים והרגשיים של המחלות השונות. הוא עשוי להפחית כאבי בטן, מיגרנות, חרדה ולחץ נפשי, וגם לעזור לסובלים מבעיות קשב וריכוז והיפר אקטיביות. הדיקור הוא דרך טבעית לעזור לגוף ולנפש.

לסיכום

השיטה לשיפור הסיכויים להיכנס להיריון שמוצגת במאמר היא דיקור סיני. השיטה הזאת מבוססת על האמונה הסינית שזרימת האנרגיה בגוף משפרת את התהליכים שקורים בו, והיא עוזרת לייעל אותה. הדיקור עשוי לסייע לבני הזוג במסע להיריון הרצוי, ועשוי להמריץ את זרימת הדם לאיברי הרבייה, לווסת את ההורמונים בגוף ולהפחית את המתח והחרדה שהם עלולים להרגיש במהלך הניסיונות להיכנס להיריון. חוקרים בדקו את השימוש בשיטה להעלאת הסיכויים להיכנס להיריון, וגילו שהיא עשויה לסייע. הטיפול באמצעות דיקור סיני עשוי לסייע במגוון בעיות בריאותיות, כמו כאבים שונים שנובעים מבעיות רפואיות, מחלות שונות ואפילו בעיות חרדה והפרעות קשב וריכוז.

נגישות