נהג חדש? מזל טוב! עכשיו אתה יכול לשכור רכב מ-Suncar

קיבלתם רישיון? מזל טוב, עכשיו הגיע הזמן לשכור רכב ולצאת לדרך. במאמר הבא נסביר למה כדאי לכם, הנהגים הצעירים, לשכור רכב ולמה כדאי לכם לעשות את זה עם סאן קאר.

נהג חדש – למה כדאי לך לשכור רכב?

אנחנו יכולים לומר כי השכרת רכב לנהג חדש הוא הפתרון בשבילכם. באופן כללי אנחנו יכולים לומר שיש מגוון רחב של יתרונות להשכרת רכב, גם אם אתם לא נהגים חדשים על הכביש.

לא תלויים ברכב של ההורים

כל מי שהיה כבר נהג חדש יודע כמה מתסכל זה להיות תלוי ברכב של אימא ואבא, במיוחד אם יש לכם רכב אחד בבית. אתם רוצים לקבוע עם חברים לצאת למקום כל שהוא ומגלים שאבא או אימא צריכים את הרכב בדיוק הערב. לכו תספרו את זה עכשיו לחברים שלכם, שכמובן ירגישו כעס ותסכול כלפיכם. לכן, כשאתם שוכרים רכב אתם למעשה מבטלים את התלות באבא ואימא, שזה כמובן יתרון משמעותי במיוחד.

בוחרים את הרכב לפי התקציב

בתור נהגים חדשים אנחנו מניחים שאתם לא קוטפים את הכסף מהעצים. לכן, כשאתם שוכרים רכב מחברה אתם יכולים להתאים את הרכב עצמו לתקציב שלכם. יש מוון רחב של רכבים במחירים שונים ואם אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להתפזר, תוכלו תמיד לשכור רכב קטן שיתאים לכם לנסיעה עם החברים. אגב, אם אתם שוכרים רכב זה לא אומר שאתם צריכים לצאת בכל התוצאות, בקשו מהחברים להשתתף אתכם. אגב, זו ההזדמנות שלכם לשכור רכב יוקרתי ולהשוויץ בפני החברים שלכם, אם יש לכם אפשרות כמובן.

לא אחראיים לניקיון

כמה פעמים קרה לכם שהחזרתם את הרכב לאבא והוא התעצבן שהרכב מטונף? האמת, בצדק. כשאתם שוכרים רכב מחברה אתם יכולים להוריד קצת את הרגל מהגז בכל הקשור לניקיון של הרכב. זה לא אומר שאתם יכולים להחזיר אותו במצב רעוע ממש, אך זה בהחלט מפחית קצת את הכובד מהכתפיים ואת גדול האחריות, זה בדיוק היתרון שיש בהשכרת רכבים, הרכב הוא לא שלכם.

השכרת רכב – למה עם סאן קאר?

סאן קאר היא חברה אמינה וותיקה בתחום השכרת הרכבים וכשאתם שוכרים רכב מסאן קאר, אתם יכולים להיות רגועים במיוחד אם נהגים חדשים. לחברה יש מגוון רחב של רכבים בכל הסוגים, קטנים וגדולים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שתהיה לכם חוויית נהיגה מושלמת, בטוחה ונוחה. סאן קאר יודעת שההשקעה בלקוחות צעירים כמוכם תבסס עבורה את דור העתיד של הלקוחות, ולכן היא תשקיע בכם מאד. עם סאן קאר אתם חוסכים לא מעט כסף, כי היא מתחייבת לספק את הרכבים במחירים הכי אטרקטיביים שהיא יכולה. אנחנו בטוחים שלכם, בתור נהגים חדשים, משובר בפרמטר חשוב במיוחד.

לפני ששוכרים – חשוב שתדעו

לפני שאתם ממהרים לשכור רכב חשוב לנו שתדעו כמה דברים. ראשית, נהג חדש הוא נהג בעל ותק של פחות משנתיים, זו בדיוק הסיבה שבגינה חברות רבות מתנות את השכרת הרכב לנהגים חדשים בהגבלות שונות. במה מדובר למעשה? החברות הללו יציעו את הרכבים שלהן במחירים גבוהים יותר, מכיוון שהן חשופות יותר לפגיעות. בנוסף, הפרמיות המוגדלות בהוצאות הביטוח לרכב, הגבלת קילומטראז’ ליום בכפוף לתשלום נוסף ועוד. בתוך כך, לא תוכלו לשכור את הרכב אם לא מלאו לכם 21 שנים ויש לכם ותק של שנתיים מינימום בנהיגה.

לסיכום

אם אתם נהגים חדשים ורוצים לשכור רכב מבלי להיות תלויים בהורים, זה הזמן לעשות את זה ביחד עם סאן קאר.

נגישות