מנציחים את הרגע: מצלמים תמונות משפחתיות

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה מרגשת שבמסגרתה יותר ויותר משפחות בוחרות לפנות לסטודיו מקצועי לצילום, לטובת הפקה של יום צילום. למעשה, הצנחה של הרגע באמצעות צלם וסטודיו מהווה הזדמנות מצוינת ליצור גיבוש משפחתי כמו גם לפתח את התמונות לאלבום או להעלות אותן לרשתות החברתיות אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מהחיים של כל אחד ואחת מאיתנו. בתמונות הללו ניתן להשתמש לטובת שליחה של כרטיסי ברכה, יצירה של אלבום בו ניתן יהיה לדפדף בעוד שנים רבות כמו גם לעצב לכדי יומן או לוח שנה משפחתי. מתי הכי כדאי לערוך את הצילומים? להלן מספר הצעות:

חגים ומועדים

לקראת החגים כדאי לעשות צילום של כל בני המשפחה המהווה דרך מצוינת ליצור זיכרונות שמשקפים את רוח החג, בייחוד אם מדובר בחגים כמו ראש השנה, פורים ופסח. ניתן להתאים את כל הלבוש של המשפחה בהתאם לרוח החג כולל אלמנטים מיוחדים כמו אלמנטים שמזוהים עם רוח החג, כמו למשל תחפושות משותפות לכל בני המשפחה או לבוש לבן לקראת השנה החדשה. ברשתות החברתיות ניתן לקבל השראה ממשפחות שכבר הפיקו צילומים בסגנון הזה, כל זאת מתוך מטרה ליצור הפקה ייחודית שתשאיר לכם טוב של עוד.

 

יום הולדת

יום ההולדת של אחד מהילדים היא הזדמנות מעולה ליצור תמונות משפחתיות, ולהנציח את הרגעים שהילדים עוד קטנים. המשפט "הילדים גדלים מהר מדי" הוא משפט שלא מעט משפחות יכולות להזדהות איתו, ועל כן הפקה של צילומים לכבוד יום ההולדת של הילד עם אביזרים כמו בלונים, דגלונים, עוגה וממתקים תהפוך את סאשן הצילומים למיוחד ובלתי נשכח, בייחוד בעבור אלבום אותו מעלים לרשתות החברתיות או מפתחים לכדי אלבום שבו ניתן יהיה להתבונן בעוד מספר שנים, ברמת איכות גבוהה.

יום המשפחה

יום המשפחה הנערך בתאריך ה-4/2 יכול לאפשר לכם להפיק יום צילום בלתי נשכח ברוח היום עם תמונות משפחתיות שלכם ושל הילדים ביחד וגם לחוד. בגנים ובבתי ספר רבים מבקשים תמונות משפחתיות לכבוד היום הזה, ועל כן ניתן לנצל את השירות אותו אתם מקבלים דרך סטודיו מקצועי לצילום, כמו סטודיו פרפרים, לטובת הפקה של יום צילום מקצועי שיוביל לא רק ליצירה של מזכרת נהדרת ליום המשפחה אלא גם ליצירתיות שמגיעה לידי ביטוי בתמונות מיוחדות, כמו למשל כל בני המשפחה הלבושים באופן אחיד או שילוב של אלמנטים מיוחדים כמו אקססוריז שיהפכו את הצילומים שלכם לייחודים ובעלי ערך מוסף, במיוחד לקראת יום המשפחה.

מדוע כדאי להנציח את התמונות המשפחתיות באמצעות סטודיו פרפרים?

על מנת להוציא להשקיע את הכסף שלכם בחוכמה, רצוי לפנות לסטודיו מקצועי לצילום כמו סטודיו פרפרים. מדובר בסטודיו שנחשב למוביל בתחומו הן בשל המענה האישי אותו כל משפחה מקבלת אבל גם בשל חשיבה מחוץ לקופסא, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של תמונות איכותיות שאותן ניתן יהיה לפתח לתמונות כמו גם להעלות לרשתות החברתיות. באתר של הסטודיו תוכלו לבחור מבין חבילות צילום משפחתיות, בעלות כספית נוחה ועם שימת דגש על התאמה מדויקת למסגרת התקציב שלכם, כל זאת מתוך מטרה להבטיח כי החבילה שתבחרו תהיה מותאמת בדיוק לצרכים שלכם. מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם  להצטרף לאלפי משפחות מרוצות שכבר הפיקו צילומים דרך הסטודיו, כאשר ניתן בהחלט להתרשם מהצילומים דרך האתר הרשמי ובכך לקבל השראה לטובת ההפקה שלכם.

נגישות