רוצים לקנות מתנה למורה של הילד לסוף השנה? הינה כמה רעיונות:

מתנה למורה

מתנה למורה

המורה של הילדים שלכם בוודאי עשתה את כל מה שניתן כדי שהילד שלכם יצלח את השנת הלימודים, ייהנה מהשנה שחלפה וירגיש בבית כאשר הוא למד בכיתה. אם אתם מעוניינים להודות למורה שליוותה את ילדיכם תוכלו לתת לה מתנה. איזו מתנה אתם שואלים? הינה כמה רעיונות מדליקים.

עם סיום הלימודים, אפשר לתת שי לאחר שנה שלמה של לימודים ולבחור מתנה שתרגש את המורה ותהיה שימושית ובכך לומר למורה "תודה" גם בשימכם וגם בשם ילדיכם ולחמם את ליבה של המורה ולהעניק שי צנוע או מזכרת למורה בסיום השנה.

אז איזה מתנות אפשר להעניק להורים לקראת סיום השנה? הנה מספר רעיונות:

תמונה של המורה ושל הילד יחדיו

הדפיסו תמונה של המורה והילד והטביעו אותה על אלמנטים במיוחד כמו למשל תמונה מוטבעת על בול עץ . מתנה כמו תמונה מעץ תאפשר מזכרת יפה ופריט דקורטיבי, ועמיד. באמצעות תמונת עץ או תמונה ממסוגרת, יכולה המורה לעצב את שולחנה בחדר המורים או בכל מרחב אחר. הדביקו על עץ תמונה של הילד ושל המורה בתוספת הקדשה או משפט יפה שמוקיר תודה על שנת הלימודים. כך תוכלו לייצר מזכרת מופלאה בעבודת יד. בין היתר תוכלו לבצע הדפסה על קנבס ולהדפיס תמונה של הילד והמורה בתוספת הקדשה או משפט יפה וכל מסר שרוצה התלמיד להביע. כך אפשר להעניק מזכרת אישית וכיפית עבור המורה.

כרטיסים לסרט

אם בא לכם לפנק את המורה, פנקו אותה בזוג כרטיסים לסרט. חוויה קולנועית היא חוויה כיפית במיוחד. אם תבחרו עבור המורה והמורה כרטיסים זוגיים לסרט שכולל ארוחה או כיבוד חינם מבית הקולנוע  – תוכלו  לפנק את המורה במתנה כיפית וחווייתית.

שוקולדים

כולנו אוהבים שוקולדים ואם מדובר בשוקולד משובח, הרי זה משובח. בחרו מארז שוקולדים איכותיים המכילים כמות גבוהה של קקאו. בחרו אריזה יפה ומעוצבת שיש בה מגוון אפשרויות, החל מכדורי שוקולד טעמים עד חטיפים או וופלים, סוכריות ממולאות שוקולד, קרמבו קטנים ושאר מטעמים. אם תרצו תוכלו להכין יחד עם הילדים כדורי שוקולד ביתיים ולהגיש אותם באריזה יפה. יומה של המורה אחרי מתנה כזאת, יהיה מאד מתוק במיוחד! אל תשכחו לצרף למארז כרטיס ברכה עם הקדשה או משפט מוקיר תודה.

ברכה מהילד

לפעמים כל מה שצריך לרגש זה פשוט כמה מילים. נסחו יחד עם הילדים ברכה, או מצאו משפט משיר או ספר שמרגש ומעביר את מסר של הערכה והודיה. כרטיס ברכה עם הקדשה מהילד או מכל המשפחה ירגש כל מורה ויהווה מזכרת נפלאה!

לסיכום

כאשר מעניקים מתנה לאדם אהוב, אין זה משנה כמה עולה המתנה, מה שחשוב זה כמובן, הכוונה. בחרו עם הילדים את השי המתאים ביותר והעניקו אותו למורה בסוף שנת הלימודים.

נגישות